plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 4×12 – Episode #4.12
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Ron, Ryan a Brad se předvedou ve hrách Emotion Option, Film and Theatre Styles, Scenes from a Hat, Whose Line, World's Worst, Props, Helping Hands, Superheroes, Old Job / New Job a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Emotion Option - Diváci navrhnou emoce. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne nějakou emoci, v níž musí pokračovat. Ryan a Brad jsou u výrobní linky.

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Greg je únosce v budově se svou obětí, polisita Ron se ho snaží přesvědčit, aby opustil budovu.

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Clive je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Whose Line - Diváci před natáčením napsali na kousky papíru krátké repliky. Brad a Ryan si je dají do kapes. Ve scénce občas sáhnou do kapsy a přečtou repliku, kterou musí poté začlenit do scénky. Ryana zastaví policista Brad.

World's Worst - Komici musí předvést nejhorší stopaře.

Props - Komici dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Helping Hands - Brad se od Ryana učí, jak zdobir dorty. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Greg a nahrazuje mu ruce.

Superheroes - Soap Man Greg musí vyřešit problém - padající letadlo. Tight Underwear Man Ryan, Ripped Off in the Divorce Settlement Man Ron a Overreaction Man Brad mu přijdou na pomoc.

Old Job / New Job - Greg je zubař, Brad je pacient a Ryan je dentalní hygienista, který ale býval automechanikem a stále má některé staré zvyky...

Hoedown - Komici se po slokách střídají ve zpěvu na téma motorkářství.

Vítězové Greg a Ryan přečtou titulky jako hádající se bratři.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Právo v Los Angeles

Clive seriál zmíní při představování Brada.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #4.12 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #4.12
Rok natočení1992
Premiéra10. dubna 1992
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody