plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×05 – Episode #5.5
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Ryan, Josie a Mike se předvedou ve hrách Film and Theatre Styles, Songstyles, Whose Line, Stand Sit Bend, News Report, Song Titles, Party Quirks, Helping Hands a Musical.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Josie jde navštívit Ryana v nemocnici.

Songstyles - Mike a Josie zazpívají milostnou baladu o těžítku.

Whose Line - Diváci před natáčením napsali na kousky papíru krátké repliky. Greg a Ryan si je dají do kapes. Ve scénce občas sáhnou do kapsy a přečtou repliku, kterou musí poté začlenit do scénky. Greg hledá dobrovolníky, kteří by šli do zákopů.

Stand Sit Bend - Greg, Ryan a Josie zahrají scénku v baru pro nezadané. Pokaždé ale musí jeden z nich stát, jeden sedět a jeden musí být v předklonu.

News Report - Greg je reportérka ve studiu, Ryan je expert na dané téma, Josie je reportér na místě a dělá rozhovor s lidmi na místě, které hraje Mike. Téma je Little Bo Peep.

Song Titles - Greg, Mike a Ryan musí ve scénce v prádelně používat jenom názvy existujících písniček.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Josie si myslí, že je kráva, Mike je gambler v kasinu na lodi a Ryan je prezidentův bodyguard.

Helping Hands - Ryan chystá pro Josie koktejl. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Greg a nahrazuje mu ruce.

Musical - Komici vytvoří muzikál na základě událostí ze života diváků: vedení podnikatelského kurzu, cesta do Austrálie a třetí místo v rock’n’rollovém šampionátu.

Vítězové Ryan a Greg přečtou titulky jako výtržníci na nějakém vystoupení.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Pepek námořník

Jeden ze stylů, navržený diváky pro hru Film and Theatre Styles, je Pepek námořník.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.5 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.5
Rok natočení1993
Premiéra2. dubna 1993
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody