plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 6×08 – Episode #6.8
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Chip, Ryan a Tony se předvedou ve hrách Scenes from a Hat, Superheroes, Songstyles, Sound Effects, News Report, Film Dub, Party Quirks, Stand Sit Lie Down a Bartender.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Clive je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Superheroes - Termite Man Greg musí vyřešit problém - uvízl v bankovním sejfu. Kid Kangaroo Ryan, Kleptomaniac Boy Chip a Captain Thinks-He's-Invisible Tony mu přijdou na pomoc.

Songstyles - Chip zazpívá milostnou píseň divačce Alison.

Sound Effects - Ryan, Greg a Tony odehrají scénku v ponorce, ale musí reagovat na různé zvukové efekty, které jsou jim pouštěny.

News Report - Greg je reportér ve studiu, Tony je expert na dané téma, Chip je reportér na místě a dělá rozhovor s lidmi na místě, které hraje Ryan. Téma je Noe v Austrálii.

Film Dub - Ryan, Greg a Tony musí vytvořit dialogy pro záběry ze starého filmu. Téma: Greg a Tony jsou na rande, Ryan je otec, který je překvapí.

Party Quirks - Tony pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Chip píše reklamní jingly, Greg je vysavač a Ryan je spermie.

Stand Sit Lie Down - Greg, Ryan a Tony zahrají scénku: Greg je prodejce postelí, Tony je zákazník a Ryan je vedoucí. Pokaždé ale musí jeden z nich stát, jeden sedět a jeden musí ležet.

Bartender - Za barmanem Chipem přijdou ostatní a zazpívají mu o svých problémech. Greg pije, aby zapomněl na daně, Ryan je zamilovaný do svého psa a Tony je naštvaný, kvůli svému saku.

Vítězové Greg a Ryan přečtou titulky jako výtržníci.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Home and Away

Tony na seriál naráží ve hře News Report.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #6.8 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #6.8
Rok natočení1994
Premiéra19. srpna 1994
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody