plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 8×05 – Episode #8.5
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Niall, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Superheroes, Secret, Song Styles, Changing Emotions, Number Of Words, Director, Sports Commentators a Bartender.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Superheroes - Super Spud Greg musí vyřešit krizi - nedostatek čajových sáčků. Double-Take Boy Ryan, Extinct Animal Boy Colin a Extremely Nervous Compulsive Liar Boy Niall mu přijdou na pomoc.

Secret - Ryan a Colin odehrají scénu, v níž má jeden z nich nějaké tajemství. Ryan a Colin jsou řezníci a tajemství je skryto v hovězím.

Songstyles - Niall zazpívá milostnou píseň o vedoucím banky Markovi.

Changing Emotions - Ryan, Colin a Greg zahrají scénku ve srubu. Kdokoli drží seketu, je naštvaný, a kdo drží baterku, je emocionální.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Greg - jednoslovné věty, Niall - 3 slova, Ryan - 2 slova a Colin - 5 slov. Greg a Ryan jsou bankovní lupiči, Colin a Niall jsou bankéři.

Director - Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. Greg a Ryan odehrají scénku ze Star Wars.

Sports Commentators - Greg a Niall jsou komentátoři, kteří sledují souboj spolubydlících Ryana a Colina, kteří jdou pozdě do práce a perou se o koupelnu.

Bartender - Za barmanem Niallem přijde Greg, který oslavuje ztrátu panictví.

Vítěz Niall přečte titulky za použití co nejvíce přízvuků.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #8.5 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #8.5
Rok natočení1996
Premiéra9. srpna 1996
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody