plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 9×10 – Episode #9.10
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Stephen, Colin, Brad a Ryan se předvedou ve hrách Questions Only, Sound Effects, Let's Make a Date, Remember That Song, Press Conference, Narrate, Party Quirks a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Komici musí ve scénce na rozličce se svobodou mluvit pouze v otázkách.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Colin je na ponorce, která se potápí.

Let's Make a Date - Brad musí uhodnout identity nápadníků Stephena (postavy z EastEnders), Colina (Bradův otravný spolubydlící) a Ryana (vězeň, který se brzy zblázní).

Remember That Song - Do Colinova baru přijdou postupně staří známí Brad a Ryan. Každý zazpívá píseň ze starých dobrých časů.

Press Conference - Reportéři Ryan, Colin a Brad na tiskové konferenci zpovídají Stephena. Ten ale neví, proč vlastně tiskovku svolal a musí to uhodnout z otázek reportérů. Sněhurka oznamuje, že je těhotná.

Narrate - Ryan a Colin odehrají scénku ve spacím voze vlaku ve stylu film noir.

Party Quirks - Stephen pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Brad je Huggy Bear (ze seriálu Starsky a Hutch), Colin pracuje na podvozku letadle, když to náhle vzlétne, a Ryan je žába, která se mění na price a zase zpátky.

Hoedown - Stephen, Brad, Colin a Ryan se po slokách střídají ve zpěvu na téma noční můra.

Vítěz Stephen přečte titulky jako první člověk na Marsu, který hlásí, že na něm není žádný život. Ostatní jsou mimozemšťané za jeho zády.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #9.10 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.10
Rok natočení1997
Premiéra11. září 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody