plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 9×17 – Episode #9.17
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Rory, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Film and Theatre Styles, Press Conference, Sound Effects, Film Review, Secret, Picture, Party Quirks a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Vědci Ryan a Greg se chystají zmenšit, aby mohli vniknout do cizího těla.

Press Conference - Reportéři Ryan, Greg a Rory na tiskové konferenci zpovídají Colina. Ten ale neví, proč vlastně tiskovku svolal a musí to uhodnout z otázek reportérů. Colin tvrdí, že spal s každým členem královské rodiny.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Newyorkský policista Colin je ve svém hlídkovém voze, když je zavolán k drogovému zátahu.

Film Review - Rory je filmový kritik a dělá recenzi na film Attack of the Giant Bananas, ostatní předvádí scény, které kritik zmiňuje.

Secret - Ryan a Colin odehrají scénu, v níž má jeden z nich nějaké tajemství. Ryan a Colin jsou Esmeralda a zvoník u Matky Boží a tajemství je skryto ve zvonu.

Picture - Komici hrají scénku v obraze, v němž jsou díry na hlavy.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Rory je fotbalový komentátor John Motson, Colin je na povrchu ponorky, která se chystá ponořit, a Ryan se snaží pronést ve svých kalhotech zvířata přes celní kontrolu.

Hoedown - Komici se po slokách střídají ve zpěvu na téma výhra v loterii.

Všichni jsou vítězové a přečtou titulky. Rory je Clive Anderson na aftershow party, ostatní hrají sami sebe.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #9.17 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.17
Rok natočení1997
Premiéra30. října 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody