plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 9×03 – Episode #9.3
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mike, Brad, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Questions Only, Sound Effects, Number Of Words, Hoedown, Weird Newscasters, Party Quirks, Moving People a Greatest Hits.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Komici musí ve scénce v francouzského romantického filmu mluvit pouze v otázkách.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Colin se svou manželkou přichází do novomanželského apartmá.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Mike - jednoslovné věty, Ryan - 3 slova, Colin - 2 slova a Brad - 5 slov. Ryan je dr. Frankenstein, Colin je jeho monstrum, Mike je jeho pomocník Igor a Brad je šéf policie.

Hoedown - Komici se po slokách střídají ve zpěvu na téma uplé kalhoty.

Weird Newscasters - Brad je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Colin (špatný stand-up komik), sport uvádí Mike (je to jeho poslední den, protože byl vyhozen) a počasí uvádí Ryan (Elvis Presley).

Party Quirks - Brad pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Mike je tyranský evropský dirigent, Colin nemůže přestat s irskými tanečky a Ryan předvede různé věci polapené v tornádu.

Moving People - Dva diváci řídí pohyby Ryana a Colina. Colin velmi brzo ráno zavolal Ryana, aby mu na farmě pomohl s porodem telete.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the DIY Centre, Mike a Brad předvedou disko song I’m Your Nail So Hammer Me, protest song What the Hell Is It With These Instructions? a reggae píseň ze 70. let What Have You Done With My Tool?.

Vítěz Mike přečte titulky jako tyranský jihoamerický vůdce, zatímco ostatní jsou jeho generálové, kteří si z něj za jeho zády dělají legraci.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #9.3 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.3
Rok natočení1997
Premiéra24. července 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody