plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 9×04 – Episode #9.4
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Josie, Stephen, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Questions Only, Film and Theatre Styles, Sound Effects, Number Of Words, Props, Let's Make a Date, Newsflash a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Komici musí ve scénce v antickém Římě mluvit pouze v otázkách.

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Josie chce unést Stephenovo letadlo.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Colin je na pouti.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Josie - 4 slova, Ryan - 3 slova, Colin - 2 slova a Stephen - 6 slov. Ryan a Josie jsou Romeo a Julie, Colin a Stephen jsou její rodiče.

Props - Komici dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Let's Make a Date - Josie musí uhodnout identity nápadníků Stephena (moderní vikář), Colina (nesnáší vše anglické) a Ryana (jí až příliš pálivé kari).

Newsflash - Reportér Stephen stojí před zelenou plochou a s pomocí nápověd od kolegů ve studiu Ryana a Josie musí uhádnout, o čem vlastně dělá reportáž. (King Kong)

Hoedown - Komici se po slokách střídají ve zpěvu na téma manželské problémy.

Vítěz Stephen přečte titulky jako reportér na premiéře opery, zatímco ostatní jsou zpěváci, kteří dorazí, právě když se vše zvrhává k horšímu...

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #9.4 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.4
Rok natočení1997
Premiéra31. července 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody