plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 8×13 – Series 8 Compilation 1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sestřih toho nejlepšího, co se nevešlo do osmé řady, část první, obsahuje hry Questions Only, Film and Theatre Styles, Sound Effects, Song Styles, Fixed Expressions, World's Worst, Props, Whose Line, Newsflash, Superheroes a Greatest Hits.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Stephen, Caroline, Colin a Ryan musí ve scénce v cirkusu mluvit pouze v otázkách.

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Caroline holí Stephena před operací.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Colin dělá hospodářské práce.

Songstyles - Niall zazpívá reggae píseň osteopatičce Liz.

Fixed Expression - Rodiče Josie a Ryan jdou na křest, který provádí Colin. Komici musí po celou dobu mít stejný výraz ve tváři - Josie flirtující, Colin znechucený a Ryan šokovaný.

World's Worst - Greg, Niall, Colin a Ryan musí předvést nejhorší vystřižené záběry z náboženského pořadu.

Props - Ryan, Colin, Greg a Niall dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Whose Line - Diváci před natáčením napsali na kousky papíru krátké repliky. Colin a Ryan si je dají do kapes. Ve scénce občas sáhnou do kapsy a přečtou repliku, kterou musí poté začlenit do scénky. Planeta je zničena, a tak Ryan posílá svého syna Colina, aby začal civilizaci na nové planetě.

Newsflash - Reportér Ryan stojí před zelenou plochou a s pomocí nápověd od kolegů ve studiu Colina a Josie musí uhádnout, o čem vlastně dělá reportáž. (šimpanzi)

Superheroes - Boomerang Man aka Beautiful Martini Man Greg musí vyřešit krizi - lidem po celém světě vypadávají vlasy. Self-Amusement Boy Ryan, Abusive Boy Stephen a No Need to Help Leave Straight Away Man Colin mu přijdou na pomoc.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of Unattractive Men, Josie předvede country-westernovou píseň When You’re Not Off, I’m Sleeping with My Horse, britský popsong Close Your Eyes and Maybe I’ll Love Ya a heavymetalovou skladbu If I Had a Penis I Wouldn’t Need You.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevSeries 8 Compilation 1 (neoficiální název)
Původní názevSeries 8 Compilation 1
Rok natočení1996
Premiéra6. prosince 1996
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody