plakát seriálu

Wilfred

(Wilfred (US))

Názory uživatelů

Taková komedie bez komedie

Wilfred mě dost zklamal... Čekala jsem jízdu plnou srandy a místo toho jsem se docela nudila a smála jsem se asi tak 1x - 2x za díl. Není to málo? Ryan vypadá celou dobu jako troska, která chce každých 5 minut spáchat sebevraždu, a Wilfred se chová zase jako největší úchyl. Povahy postav by mi ale zas tak nevadily, kdyby téhle komedii nechyběla KOMEDIE.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

"Nespokojenost je prvním předpokladem k pokroku."

Protože seriál překládám, mám k němu trošku subjektivní názor. Fakta však vypsat můžu i tak. :)
Ryan (Elijah Wood) je trošku psychicky labilní. Za určitých okolností (nebudu spoilerovat) ale dostane zvláštní schopnost - vidět sousedčina (Fiona Gubelmann) psa Wilfreda (Jason Gann) jako člověka v psím kostýmu. Samozřejmě spolu mohou komunikovat, Wilfred však má jisté psí zvyky a chování. Ryan je tak trošku blázen i pokud vynecháme psa, takže nastává velké množství zajímavých a hlavně vtipných situací. Jde o remake Australského seriálu, těžko soudit, zda lepší nebo horší, protože původní se špatně shání a viděl jsem pouze jeden díl. Myslím si, že seriál určitě stojí za zhlédnutí, je svým způsobem jiný než ostatní komedie, i tak je ale vtipný. Některé scény jsou na úrovni, že koukám a nechápu a pak nastane záchvat smíchu, narozdíl od většiny seriálů, tady obvykle pointu vtipu předem neočekávám.
Druhá série se mi zatím líbí víc než první, přijde mi vtipnější. Dávám celkově 85%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pes

Môj obĺúbený pes na televíznej obrazovke. Podľa toho, čo som videla, pôvodný seriál v Austrálii nebol nič moc, no tento spin off je rozhodne zaujímavý.

Páči sa mi tá myšlienka, aj to, ako občas Wilfred skočí zo psa na človeka a potom opäť späť. Elijah Wood sa na rolu zmeteného mladého bývalého právnika dokonale hodí.

Nevýhodou je, že občas to s tým hulením, chľastaním a inými neresťami aź moc preháňajú a Wilfreda nám to akosi zďaľuje.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Wilfred...

Ano! Při zpětném pohledu na celek seriálu musím zhodnotit pěti hvězdičkami, protože tenhle druh humoru mi vyhovuje. Ryan je stoprocentně blázen a je příjemné vidět tomuto bláznovi do hlavy. Samozřejmě to, že vidí psa své sousedky jako chlapa navléknutého do podivného psího kostýmu a vede s ním duchaplné konverzace, vede k vnitřnímu vývoji Ryana z introverta v trochu méně introvertní a průbojnější osobu. Tento vývoj, což vrcholí v závěru seriálu, kdy se z Ryana opět stává osoba, jíž nechtěl být na počátku seriálu, a který je nutné hodnotit jako jeden z nejlepších, jaké jsem viděl.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jsem pejskar...

tohohle cokla miluju, ale domu bych ho fakt nechtel.
Je to podobna ptakovina jako Ted, ale me to pobavilo, absurdni je to taky tak akorat ze jsem schopen tolerova i uknouranyho Elijaha.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nic extra

(Viděl jsem jen prvních pár dílů, takže můj názor není zcela objektivní)
Věčně zhulený "pes", který radí jak nakládat s životem úplnému ztroskotanci. Ne, ne, ne. Tak tohle mi vážně nesedlo.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Malý roztomilý psík Wilfred

Z Wilfreda jsem viděla asi 6 dílu ,ale i tak můžu bezpečně říct že Wilfred je skvělí seriál s dokonalým humorem. Nechci se tu moc rozepisovat a tak, to řeknu jasně a stručně. Všem Wilfreda doporučuji alespoň zkusit je totiž dost možné že si vás dostane a už nepustí.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí