plakát seriálu

Wolffův revír

(Wolffs Revier)

Názory uživatelů

Koukal jsem na to

Ano, kdysi jsem pár sérií vyděl, ale nedokoukal jsem to do konce. Není to vyloženě špatné, vyděl jsem i horší kriminálky, ale není to nic, co by mě oslovilo natolik, abych to sledoval opakovaně. Herci nehrají špatně, ale občas nemají co hrát. Scénáře mi přišli trochu nedotažené, určitě by se dali vypilovat.

PS: Hlavní představitel si zahrál vraha v mnohem lepším seriálu. Dobrodružství kriminalistiky, díl Rekonstrukce.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ale no tak...

Původně jsem zabrousil do kategorie neoblíbených, abych trochu srazil průměr svých hodnocení a dopadlo to úplně jinak, když jsem tam kupodivu natrefil na Wolfa. Což mě poněkud překvapuje, protože v žánru mnohdy přespříliš vystajlovaných a schématických kriminálek tento seriál řadím do skupiny inteligentnějších.

Jistě, Wolf není žádný nadlidsky vysvalený ranař, není to ani hláškař drtící nepřátele pouhou ironickou grimasou, ba ani metrosexuálem držícím se zuby nehty in trendů bychom ho rozhodně nazvat nemohli. Jde o normálního kriminalistu krok za nejlepšími léty a v soukromém životě o osamělého taťuldu snažícího se s láskou zvládat pubertální období své jediné dcery. Asi je to nuda. Kdo ví. Dnes, kdy všichni chtějí být neobyčejní a ze všech těch neobyčejných by se měla skládat všední společnost, asi Wolf do neoblíbených opravdu patří. Já proti všem těm Sběratelům kostí a Dexterům oceňuji realismus, kdy vím, že se dívám na příběhy z planety Země okolo jednadvacátého století.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk