Empress of China, The

Empress of China, The (Wu Mei Niang chuan qi)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Nejdražší seriál v historii Číny.
Vložila: ševča
Po odvysílání několika dílů byl seriál v Číně stopnut. Čínským cenzorům se totiž nelíbily hluboké výstřihy v seriálu. Když se seriál vrátil na obrazovky, každý záběr na ženské postavy byl přiblížen, aby výstřih nebyl vidět, a dokonce došlo k vystřižení postelových a líbacích scén, přestože zastánci původního zpracování argumentovali tím, že během dynastie Tang ženy opravdu nosily hluboké výstřihy, a že když tvůrci utratili tolik peněz za kostýmy, je škoda, že si je diváci neužijí. Navíc díky vystřiženým scénám pak bylo údajně složité orientovat se v ději. V jiných zemích proto běžel seriál tak, jak byl původně zamýšlen, ale třeba na Taiwanu speciálními efekty přidali ženám do výstřihu tenký pruh látky, aby jim ňadra nevyčuhovala tak nápadně.
Vložila: ševča
Během seriálu bylo použito více než 3000 kostýmů, z toho 260 pro hlavní představitelku. Za kamerou pracovalo asi 600 lidí. Scénáristé psali scénář tři roky a natáčelo se 10 měsíců.
Vložila: ševča
Fan Bing Bing a Aarif Rahman spolu hráli již v komedii One Night Surprise. Když se spolu objevili v tomto seriálu, vynořily se zprávy o tom, že spolu chodí. Bing Bing to však popřela s tím, že chodí s jiným kolegou ze seriálu, Li Chenem.
Vložila: ševča

Filtr epizod