plakát seriálu

X-Men

(X-Men)

Názory uživatelů

Gambit + Rogue

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu, který dávali na tehdejším Jetixu (nyní myslím Disney Channel).
Je to seriál o bandě lidí s napřirozenými schopnostmi ... Někteří jsou hodní (X-meni), někteří ne ... Každá série má určitou zápletku a seriál je díky tomu zajímavý :) Díky tomuto seriálu jsem si oblíbila komiksy a následně se těšila i na filmové zpracování X-menu, kteří samozřejmě nezklamali :D Jediná škoda je, že se ve filmu neobjevil můj oblíbenec Gambit :(

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

X-meni v animované podobě

Škoda té modré. Sice to u nás není tak kultovní jako o dva roky mladší Spider-man, ale pořád mi to přijde hodně dobré. Zábavné i napínavé, skvělý Magneto. Škoda jen, že jako dítě mě to minulo.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

X men

podle mě je to klasika z těch let,co si pamatuju ten serial vystihl daleko víc pojintu něž hraná serie.Moje stará srcovka 90% a ani o chlup míň.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mutace

Filmová parta mutantů je patřičně promyšlená, psychologicky naladěná a dostatečně provázaná s předlohou. Tento seriál je ale jednou příliš (a hlavně naprosto zbytečně) komplikovaný, jindy zase otravně jednoduchý jako ta nejnaivnější čísla komiksu. Naštěstí jsou to pořád X-meni, takže nechybí Wolverine, Rogue, Gambit a další klasičtí hrdinové, takže pokud jste milovníci téhle mírotvorné skupinky a překousnete i na komiks přestřelenou absurdnost zápletek a jednoduchost dialogů, některé díly si nakonec celkem užijete.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí