plakát seriálu

Young Justice

(Young Justice)

Názory uživatelů

Mladí a neklidní

Z počátku jsem měla k seriálu nedůvěru - seriál o mladých pomocnících nejslavnějších hrdinů Justice League zní trochu podivně a dětsky. Hned prní díl mi však tuto představu vyvrátil. O akci není vůbec nouze, dozvíte se mnoho o počátcích následující superhrdinské generace a nechybí ani milostné téma, které mi NENÍ KÝČOVITÉ, což mi připadá momentálně jako seriálový trend. Díly na sebe navazují především druhou dějovou linkou, která nenarušuje ostatní dění.
Nakonec bych dodala, že nejvíce na mě zapůsobil Kid Flash, Superboy a Miss Martian, jejichž postavy na mě působí nejpropracovaněji.
Nelze dát nic jiného než 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Young Justice

Nejlepší seriál o budoucí generaci Justice League. Od prvního dílu je seriál akční a člověk se při něm nenudí. Právě je vysílána 2 řady na Cartoon Network.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nej animovaný seriál

Asi nejlepší animovaný seriál, co znám. Soupeřit s tím může snad jedině Avengers: EMH a možná ještě Green Lantern: TAS (ten má ale horší animaci). Obě série mají perfektní příběh, za který by se nemuseli stydět ani hrané seriály. Dalším plusem jsou skvělé postavy, hlavně původní šestka + Zatanna a Impulse. Ale i ostatní jsou předvedeni dobře a vůbec nevadí, že jsou to Sidekickové. Občas jsou dokonce zajímavější než jejich starší kolegové. Hlavně nevyrovnaný Superboy je mnohem zajímavější než dospělý Superman. Obrovská škoda, že nevznikla i třetí série. Boj proti Darkseidovi by byl super. 100 %.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí