plakát seriálu

Zac Efron nohama na zemi

(Down to Earth with Zac Efron)

Názory uživatelů

Cestopis k zamyšlení

Tenhle cestopis/dokument mě příjemně překvapil.
Čekal jsem od něj něco bez přidané hodnoty, jen tak na zabití času. Místo toho jsem dostal něco, co otevírá oči a snaží se přimět k přemýšlení. Na rozdíl od jiných "zelených" dokumentů to však divákovi netlačí přes sílu a spíše představuje, že existují i jiné cesty než ty, kterými se většina společnosti vydává. A to všechno je doplněno skvělými záběry daných míst. Darin a Zac to pojali opravdu dobře a poutavě. Bylo vidět, že dělají něco, co je oslovuje, takže sledování stojí za to.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Darin Olien

Jakmile jsem zaznamenala tento dokument, věděla jsem, že si dříve či později ke mě cestu najde. Zajímám se o ekologii a celkovou udržitelnost, takže koncept dokumentu pro mě byl hodně lákavý.
Už podle hodnocení a celkových ohlasů jsem čekala kvalitní dokument, ale netušila mě, že mě to přiková k sedačce a nepustí mě dělat cokoliv jiného.

Je skvělé, že je někdo, kdo se o takové věci zajímá a má tendenci využít svůj vliv k šíření osvěty.
Ač se téma může někomu jevit depresivně, dokument je postaven zcela opačně. Není to tolik o hrozbách a vyvolávání strachu. Je to o naději, o povzbuzení o ukázání možnosti, že to jde jinak. Líp.

I když je mediálním hybatelem dokumentu Zac, pro mě se hned v prvním díle stal tahounem Darin. Na něm bylo vidět, že už má nějaké zkušenosti a že místa které navštívili a možnosti které viděli s ním opravdu pohnuly.
Zac tam párkrát působil jen jako nastrčená, pěkná, známá tvářička.

Konec byl velice emocionální a já doufám, že tohle nebyl jediný počin téhle dvojky.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí