Záchranáři L. A.

Záchranáři L. A. (9-1-1) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

MissLiz

Cool level: 26
Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.9.2018 / 08:20:31 (před 8 týdny)

patrik1177 napsal(a):

Jak to vypadá s titulkama na 2. sérii? Budou, nebudou?

Titulky určitě budou a vzhledem k tomu, že státnice mám už za sebou, tak i jejich vydávání by se mělo výrazně zrychlit.

patrik1177

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.9.2018 / 08:27:59 (před 8 týdny)

MissLiz napsal(a):

Titulky určitě budou a vzhledem k tomu, že státnice mám už za sebou, tak i jejich vydávání by se mělo výrazně zrychlit.

Skvělé. Díky a těším se :)

Litocha

Cool level: 21
Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.9.2018 / 00:59:33 (před 8 týdny)
Super, taky se těším (jen ta Abby mě mrzí).
Holubicka

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.10.2018 / 09:52:23 (před 6 týdny)
Ahoj, moc bych chtěla poděkovat za titulky. Seriál je skvělý a jsem vděčná, že se díky vám na něj můžu podívat. Jen jsem se chtěla zeptat odkud stahujete díly, vím že jste tu psali, že z ulozta, ale titulky mi tam na pár dílů nesedí, tak jen zda nemáte jiný zdroj nebo je chyba u mě. Ještě jednou děkuji :-)
Editováno: 1x | Naposledy: 9.10.2018 / 09:55:32
MissLiz

Cool level: 26
Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.10.2018 / 14:09:17 (před 6 týdny)

Holubicka napsal(a):

Ahoj, moc bych chtěla poděkovat za titulky. Seriál je skvělý a jsem vděčná, že se díky vám na něj můžu podívat. Jen jsem se chtěla zeptat odkud stahujete díly, vím že jste tu psali, že z ulozta, ale titulky mi tam na pár dílů nesedí, tak jen zda nemáte jiný zdroj nebo je chyba u mě. Ještě jednou děkuji :-)

Zkus webshare.cz, když nenajdu správnou verzi na uložto, tak tam ji většinou najdu.

Holubicka

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.11.2018 / 08:44:37 (před 2 týdny)
Ahoj,budou jeste titulky k druhé serii k dalsim dilum? Dekuji
patrik1177

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2018 / 05:28:55 (před 13 dny)

Holubicka napsal(a):

Ahoj,budou jeste titulky k druhé serii k dalsim dilum? Dekuji

Taky by mě to zajímalo, už týden a půl žádná změna... chápu pokud na to překladatelé nemají čas, ale třeba průběžně upozornit, že to bude trvat déle.

Pirkus

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2018 / 09:31:49 (před 13 dny)

patrik1177 napsal(a):

Taky by mě to zajímalo, už týden a půl žádná změna... chápu pokud na to překladatelé nemají čas, ale třeba průběžně upozornit, že to bude trvat déle.

Ahoj,

snad nevadí, že píši za MissLiz, ale co mám info, tak poslední dobou moc nestíhá.

Mrzí mě, že jste neměli žádné info, ale titulků se dočkáte. ;) Hned teď jdu Liz psát, jak je na tom šestý díl. Na sedmém se již pracuje.

Následující