plakát seriálu

Záchranka San Francisco

(Trauma)

Názory uživatelů

Kam s tím, pane doktore?

Za překlad, s kterým jsem se trápil několik dnů, mám sice chuť tenhle seriál poplivat, ale nějak mi to nejde. Ačkoliv totiž Trauma nijak výrazně nevyčnívá z celé řady jemu podobných projektů, stále se jedná o vynikající zábavu nejen pro milovníky dramat.

Ano, kvalit třeba Grey's Anatomy sice nedosahuje, a to spíš kvůli scénáři, než kvůli špatným hereckým výkonům (ačkoliv obsazení tvoří vesměs neznámé tváře), ale to mu ani v nejmenším neubírá na celkové kvalitě, a především na výsledném dojmu.

Pokud se tedy chcete čas od času zasmát, nebo si zaplakat, a máte rádi saniťáky, nebo prostě jen doktorské seriály, pevně věřím, že zklamaní nebudete. A pokud se budou tvůrci v první sérii snažit, klidně by si ode mě Trauma mohlo vysloužit i o 10 % lepší hodnocení.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Já myslím že dobrý.

Rád jsem koukal na Pohotovost a Chicago Hope, ted sem rad, ze je tu neco tomu podobnyho z pohledu jine strany, a to prvnich pomoci.

Obcas se da sice predvidat, ze se neco prihodi, ale urcite to nebere na napeti. Pekna herecka dava tomu serialu stavu.

Jinak ja osobne tenhle typ zeru, takze doporucuju ;)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

saniťáci

Seriály z lekárskeho prostredia som mal rád vždy, a Trauma nie je výnimkou. Svojho času som pozerával Pohotovosť a myslím si , že Trauma sa jej môže plnohodnotne vyrovnať.

Aj keď v Pohotovosti hrali skvelý herci ako Clooney, alebo Wyle, v Traume ma naopak svojimi výkonmi očarili úplne neznámi herci. Aj keď to u nás vysielali neskoro večer, vždy som si našiel čas, aby som si mohol diel pozrieť a skoro vždy som bol maximálne spokojný. Skvelou kombináciou vtipov a dramatických zápletok, plus samozrejme dobrým zmiešaním partnerov sa vždy vytvárali situácie, ktoré ste sledovali buď s napätím, alebo so smiechom.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí