plakát seriálu

Zajatci předměstí

(Suburgatory)

Epizoda 2×10 – Čínské kuře (Chinese Chicken)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ryan se veřejně přizná ke vztahu s Tessou, která se díky tomu seznamuje s přítelkyněmi ostatních fotbalistů, které tráví všechen svůj volný čas posluhování svým chlapcům. George, Noah a Fred založí kapelu, avšak jejich dynamika je narušena Sheilou.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jelikož to Tesse nevadí, Ryan před celou školou prohlásí, že spolu chodí. Ujme se jí Amber, která vede klub přítelkyň fotbalistů. Ukáže jí, jak pro fotbalisty pečou, dělají jejich úkoly a vytváří podpůrné transparenty. George si kvůli Dallasiným letákům myslí, že ho nepovažuje za dostatečně úspěšného. Noah mu vysvětluje, že když on je král střešních oken, ona je královna, takový status si chce samozřejmě udržet. Zeptá se ho, co by dělal jiného. George bez váhání odpoví, že by vystupoval v rockové kapele. Všichni tři se tedy dohodnou a vytvoří rockovou kapelu. Tessa se snaží být podporující a méně samolibá, ale při tvorbě transparentu se neudrží a vykřikne, že by všechny určitě dělaly raději něco smysluplnějšího. Její osvobození zapříčiní, že fotbalistům na zápas nepřijde fandit žádná jejich přítelkyně. Ryan nechce chápat, že dívky mají i své zájmy a urazí se. Sheila přeruší zkoušky kapely, protože George neudrží tón. George by rád viděl ji, a tak si s nimi Sheila zazpívá. Noah ani Fred Sheilu v kapele nechtějí, rozpadnou se a George vytvoří kapelu s ní. Dallas myslela, že v kapele jsou jen jeho přátelé. George jí řekne, že kvůli těm letákům cítil, že se ho snaží změnit v mocného a bohatého. Dallas ale jen chtěla využít předraženou tiskárnu. George navrhne, ať vytiskne letáky jeho kapele. Fredovi a Noahovi se omluví a obnoví starou kapelu. Ryan se upřímně omluví Tesse. Uvědomil si, že nejen oni potřebují být povzbuzováni, a aby pocítila, jaké to je, když jí někdo fandí, nechá ji do třídy proběhnout skrz papírový transparent s nápisem, „Do toho, Tesso!“.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
V epizodě Tessa přemlouvá ostatní přítelkyně fotbalistů, ať nechají práce pro tým a jdou třeba domů sledovat televizi, že je středa, půl deváté večer, musí tam být něco dobrého. Ve středu 21.30 se vysílá na ABC právě Suburgatory.
Hlavní postavy
Tessa Altman
George Altman
Dallas Royce
Noah Werner
Lisa Shay
Sheila Shay
pan Wolfe
Fred Shay
Vedlejší postavy
Stephanie
Ryan Shay
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevČínské kuře (neoficiální název)
Původní názevChinese Chicken
Rok natočení2013
Premiéra23. ledna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry6 090 000 diváků
Autoři profilu epizody