plakát seriálu

Zákon a pořádek: Los Angeles

(Law & Order: Los Angeles)

Epizoda 1×08 – Záletný golfista (Playa Vista)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V hotelu je zavražděna tupým úderem do hlavy známá hráčka golfu Kristin Halsteadová. Detektivové Rex Winters a Tomas Jaruszalski se dozvědí, že Kristin měla dluhy a že volala i golfovému šampionovi Chipovi Jarrowovi. Chip jim řekne, že od něj chtěla rady o sponzorech, a vyvrátí jejich domněnku, že měl s Kristin poměr. Kristin byla lesbička.

Policie vypátrá její přítelkyni Carly Morrisovou, která se živí jako společnice v luxusním klubu. Policii řekne, že se sice s Kristin scházela, ale lesbička není. Svěřila se jí s tím, že si ji s dalšími ženami vyžádal do hotelu záletný a v sexu nenasytný Chip. Když Rex s Tomasem Chipa podruhé navštíví, jsou svědky hádky, v níž mu jeho žena Monica vyhrožuje. Oba dva však vše popřou.

Chipův přítel vysvětlí policii, že Monica před deseti lety nachytala Chipa při nevěře a donutila ho podepsat manželskou smlouvu. Dle ní Monica dostane pokaždé, když ho přistihne, milion dolarů, pokud se s ním nerozvede a nebude vyvolávat skandál. Kristin chtěla o chování Chipa říct jeho sponzorům. Chip i Monica by tak ale přišli o příliv peněz. Když policisté vypátrají, že v době vraždy měl Chip tři hodiny vypnutý telefon, prohledají jeho dům a v jeho pokoji najdou vražednou zbraň. Někdo ji tam však uložil, až když zaschla krev, aby to na Chipa hodil...

Hlavní postavy
Rex Winters
Tomas 'TJ' Jaruszalski
Jonah Dekker
Arleen Gonzalez
Miwako Nishizawa
Vedlejší postavy
Amy Moran
Judge Sonya Cruz
Cameron Reardon
Attorney Simms
Tech Stacey Maris
Luke Jarrow
Sgt. Bettina Koven
Monica Jarrow
Kristin Halstead
Chip Jarrow
Steve Morris
Jodi Morris
Lauren Stanton
Carly's Personal Shopper
Courtroom Spectator
Parking Jockey
Dr. Phoebe Coburn
Libby Crane
Ken Friedman
Ingrid Farraday
Carly Morris
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZáletný golfista
Původní názevPlaya Vista
Rok natočení2010
Premiéra1. prosince 2010
Česká premiéra18. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody