Zákon a pořádek

Zákon a pořádek (Law & Order) — 20. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Požár v klubu

V klubu pro Středoameričany je úmyslně založen požár, zahyne tam 51 lidí. Policejní technici najdou na místě zbytky zásobníku ostřikovače, který byl naplněn benzinem. Usuzují, že žhář měl zásobník umístěný v kalhotech, aby nebyl nápadný. Nikdo z přeživších svědků katastrofy však nechce mluvit.

Během vyšetřování detektivové Phil Cerreta a Mike Logan narazí na Daniela Esperanzu se zelenou kartou, který se prý v nemocnici domáhal ošetření, ale nakonec utekl. Podle rentgenového snímku v jeho stehně vězel kus plastu. Esperanza však tvrdí, že zelenou kartu mu ukradl narkoman Chuey Bodillo. Ten řekne policii, že kartu půjčil kuchaři Cesaru Pescadorovi.

Když Pescadora policisté zadrží, má ve stehně ránu, v níž cosi vězí. Odmítá se však podrobit chirurgickému zákroku. Nakonec ho podstoupí a ze stehna je mu vyoperován kus plastu z ostřikovače. Přizná se, ale tvrdí, že byl jen poskokem. Muž, který si ho najal, mu ani nezaplatil. Pescador se zmíní o Kubánci Domingo Guerrovi, který vydává přistěhovalcům z Jižní Ameriky falešné zelené karty a nechávál si je draze zaplatit. Postižení ho chtěli udat a on je prý chtěl požárem v klubu varovat...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko