Zákon a pořádek

Zákon a pořádek (Law & Order) — 20. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Smrtící obdiv

Malá holčička sleduje v parku pobíhajícího psa a za keři najde neznámou ženu, která sotva dýchá. Přivolaní policisté zjistí, že mladou ženu někdo téměř ubil k smrti, a žena je v kómatu ihned dopravena do nemocnice.

Brzy se ukáže, že zbitá žena je herečka z právě velice populárního seriálu – Lucy Nevenová. Protože se zdá, že Lucy neměla žádné nepřátele a vedla téměř příkladný život, vyšetřovatelé se soustředí na její fanoušky. Hned zkraje navštíví i Jesseho Ungera, třicátníka, který stále ještě žije s otcem. V osudnou noc se prý vrátil domů kolem desáté, služebná čas opravuje na půl jedenáctou.

Ani další stopy prozatím nikam nevedou. Lucy se naštěstí probere a pomalu se začíná zotavovat. Policisté najdou muže, který od kostymérky tajně kupoval věci, patřící herečce, a pak je dál prodával. Její šaty a doplňky se dostávaly k jistému Timu Wortmanovi, který má obchod se "suvenýry". A ukáže se, že jeho zákazníkem byl i Jesse Unger, jehož rodinu už vyšetřovatelé navštívili. Zdá se, že mladík Lucy také psal dopisy a několikrát ji dokonce zastavil na ulici. Když je Lucy dopravena na stanici k identifikaci, Jesseho okamžitě pozná. Mladík je zadržen, ale snaží se policisty přesvědčit, že s Lucy chtěl jen mluvit a ona sama ho napadla jako první.

Jeho otec i obhájce dělají všechno možné pro to, aby ho dostali zpět na svobodu, čehož se Lucy oprávněně obává: má strach, že na ni neodbytný mladík zaútočí znovu. Pravděpodobně na radu obhájce začnou najednou mladý muž a jeho otec hovořit o "hlasech", které Jesse již delší dobu slýchá...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon