Zázračná planeta

Zázračná planeta (Planet Earth) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Mistrovské dílo

Naše planeta je tak neskutečně nádherná, rozmanitá a divoká, a my se k ní chováme jako debilové. Ano, to jsem si opravdu říkal. Tady tenhle dokument je plný dechberoucích (doslova) záběrů, hlavně těch fantastických leteckých, je to bohaté na informace, spoustu dokonalých obrazů, orgie, mistrovské dílo, hudební podklad skvělý, nejvíc se mi líbila africká část. Spoustu detailních záběrů, zpomalených záběrů, leteckých záběrů, soubojů, bojů o přežití.... Krása, fantazie, geniální dílo. Ano, naše planeta je krásná, rozmanitá, jedinečná... Pořád to vidím před očima, žádná sekunda nepřišla nazmar. Asi nejlepší dokuentární seriál, jaký byl kdy natočen - společně s Afrikou. Psal jsem to i u ní, napíšu to zas - nikdo jiný než BBC by dokumenty točit neměl... 100% je tak strašně málo....

Avatar uživatele
kubis1807

5. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

HD perfect

Tento dokument jsem sledoval s otevřenou pusou. David dal dohromady opravdu to nejlepší z flóry a fauny co na světě máme.

Nejvíce mě zaujaly jeskyně a jejich podzemní labyrinty, je to opravdu nádhera. A když si to vychutnáte v HD, jako byste tam byli.