plakát seriálu

Žena za pultem

(Žena za pultem)

Názory uživatelů

za pultem i doma, je to naše žena!

Až na jistou nereálnost obchodu - aneb takhle plno nebylo snad ani v Kotvě v Praze, až na jistou bezduchost a plošnost hlavní postavy, až na typickou předrevoluční kameru, dialogy i záběry, se najde v seriálu několik prvků, který z něj tvoří více než jen dobově poplatnou slátaninu.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál mého srdce

Tento seriál patří k jedněm z nejlepších co se kdy u nás natočil. Skvělé herecké výkony, výborné obsazení a vynikající děj. Určitě mají mnozí pravdu, že je poplatný době, ale to by se dalo říci o všech kdy natočených seriálech, i dnešních.Výborně popisuje práci a každodenní starosti i radosti prodavaček, skladníků, pokladních atd. v takové normální "samošce". Jiřina Švorcová je jako Anna Holubová, naprosto přesvědčivá a člověk by ji uplně uvěřil, že celý život pracuje ve "kšeftu" a přitom se stará o dvě děti. Jsem rád, že je možno tento seriál opět sledovat v televizi nebo na dvd.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jde to

Tak tohle je jeden z oblíbených seriálů mého šestnáctiletého bratra :) (omlouvá ho, že má vysokofunkční autismus)
Viděla jsem ho celý a to téměř dvakrát. Výkony nejsou špatné, příběhy taky jdou. Ale štve mě hlavní představitelka. Nechá si diktovat sobeckou dcerou jak má žít, no a nakonec to stejně dopadne jak všichni čekali už od začátku.
Mezi své oblíbené seriály bych ho ale nepočítala.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Žena za pultem

Člověk by řekl že tento seriál žádná televize už nedá.Jiřina Švorcová dobrá herečka ale nepřekabátila se a jí byto nikdo nevěřil a krám kde sou regály plné zboží i z banyny a pomeranči odsoudí každý kdo pamatuje fronty i na WC papír je to těžká propaganda ale pořád sledovaná záhada

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Žena za pultem

Moje sestra tenhle seriál chvíli strašně baštila. Takže jsem musela protrpět pár večerů ve společnosti Ženy za pultem. Naštěstí se to dalo docela snést. Ale vážně jenom docela.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Treti do party

Tak a je to komplet - po Chlapcich a chlapech a Dynastii Novaku sem pribyl i posledni z trojce ktera v mem soukromem zebricku tvori Nejhorsi serialy vsech dob. Jirina Svorcova je naprosto odporna a nesympaticka,navic priserna herecka,ktera svym "vykonem" srazi dolu i vykony ostatnich hercu, na ktere se v normalnim pripade da koukat.

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Shipování v socialismu

Tenhle seriál mi utanul v paměti jenom jediným: Shipováním Švorcové a Haničince nad chlebíčky. Jinak...

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé