Ženatý se závazky

Ženatý se závazky (Married... with Children)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
megawir

21. července 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
74 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Rodina - proboha to snad ne :)

Tenhle seriál se hodnotí těžko. Záleží na tom, jak k němu člověk přistupuje. Pokud hledá něco vážného a moralizujícího, se zlou se potáže.

Jestliže ale hledá prostý oddech, zábavu a tisíc a jednu sarkastickou hlášku, dívá se správně.

Zobrazení americké rodiny, jejímž členem by nechtěl být snad nikdo. Otec sexista a zkrachovalá existence, matka líná kůže, vypočítavá až za roh, dcera tupá jako štoudev a synek..no synek nebožák, co trpí nejvíc tím, že nejvíc ví :)

Beztak je nejchytřejším členem rodiny pes :)

Každopádně to je dílko, které se s ničím nepáře, odhaluje některá obecná klišé až na kost a vůbec se tím netrápí. Připomíná mi to hraného Family Guye, především proto, že kašle na obecná schémata. Jinde něco tak prostě musí být, protože to tak je všude, ale to tady nefunguje ani náhodou.

Al a jeho banda mě pobaví vždycky, nedám na ně dopustit. A komu se to nelíbí, ať se na ně nekouká a jde se radši třeba projít ven :)

Avatar uživatele
IcePrincess

19. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Legenda sitcomů.

Upřímně, pokud nemáte rádi cynismus, sarkasmus, černý humor, zadupávání všech klišé a naprosto nestandartní postavy, tak raději potom, co na toto narazíte hned přepněte a nekažte hodnocení. Né kec, hodnotit může kdo chce, jak chce, ale já vás varovala.

Seriál by se dal shrnout jako satira, parodie a sociální "drama" v jednom, která plive na všechny rodinné klišé typu Full House, Step by step, Roseanne, Fresh Prince, Cosby show a tak dále.
Vše tu nekončí sladce, humor se s nikým a s ničím nepáře. Moderní americká produkce si neustále klade za cíl spojit sitcom s nějakým dramatem jako jsou milostné vztahy, což tady vůbec nenajdete a to je jeden z dalších důvodů, proč je tento sitcom jedinečný. Časy, kdy si tvůrci uvědomovali, že u sitcomu se má člověk smát, ne být dojat.
Bundovi jsou přímí ekvivalent rodinky, které jsou vyobrazovány s klasických rodinných sitcomech a radikální vygradace typické americké rodiny. Takže v podstatě dysfunkcionální vztahy pod jednou střechou.
Má bránice při sledování toho seriálu dostala docela slušně zabrat, vlastně jsem pak už ani nemusela dělat sklapovačky. Na odreagování neznám nic lepšího, než tento vskutku netradiční a originální sitcom.
Na Foxu kdysi velký hit a postava Ala Bundy se stala legendou.
Rodina-nerodina. V této rodině není žádná láska, která by je pojila, každý její člen je neuvěřitelně sobecký a rád se pobaví na neštěstí druhého. Přijde ovšem na situaci, kdy všichni drží pospolu.
Zní to docela tvrdě, ale nebojte, je to jenom sitcom a má jistou dávku odlehčenosti a glancu. Ovšem ten, kdo nemá nadhled tu docela jistě ztroskotá.
Já osobně ho považuji za nejlepší sitcom, co kdy vznikl a i když jsem viděla novější sitcomy, které by mu mohly konkurovat, tak ho v mých očích nikdy nic nepřekonalo a myslím, že ani nepřekoná. Ženatý se závazky patří k mému dětství i dospívání a nasmála jsem se u něj, jako nikdy u žádného sitcomu předtím, ani potom, takže pro mě je to nějak takto.


Co se na seriálu krom scénáře povedlo jsou postavy a výkony herců v těchto rolích. Každý mě svým hraním okouzlil. Přehrávání se tehdy tak moc nenosilo a nebylo nějak vtipné, takže další plus.

Al Bunda hlavní postava celé show, který sype z rukávu jednu sarkastickou či cynickou hlášku za druhou, ani se u toho nezapotí. Sexista s pravěkými názory a mizerným životem, kterému se lepí smůla na paty. Neustále se vyhřívá v úspěchů minulosti. Herecký výkon Eda O'Neilla byl přímo geniální. Vždy je tu záruka toho(jako i u ostatních členů rodiny), že si vždycky vybere to, co je nejlepší pro něj a snaží se každou příležitosti vyvléknout z tohoto rodinného života, ale ve většině případů selže. Neúspěchy jsou každodenní náplní jeho života.

Peggy je manželka, kterou by si žádný muž nepřál, ale je pravda, že né každý by si od ní nechal líbit to, co Al a to mi na této postavě moc nesedí. Nicméně Katey Segal jakoby se pro tuto roli narodila, její Peggy byla přímo ikonická, jak jejím stylem, smíchem, tak chůzí, houpání nohou.
Je ale pěkné si všimnout, jak si s touto postavou tvůrci pohráli. V prvních dílech jsme viděli Peggy vařit, uklízet, prát(né moc efektivně, ale dělala to) a v pozdějších sériích se v podstatě nezvedla z gauče, kuchyn pro ní byla nepřátelské prostředí stejně jako pro Ala manželská postel. Většinou je to ona, kdo stojí za Alovou smůlou.

Kelly, na té se vývoj ukázal nejvýrazněji, než tvůrci dospěli k tomu, jakou tu postavu chtějí. Stručně řečeno s jejími modely se zkracovalo i její IQ. Zpočátku rebelovitá mrcha, která ač nebyla génius, tak rozhodně nebyla tak vymaštěná, aby si nezapamatovala základní věci. Slabá byla jen v učení ve škole. Později její charakter přeměnili na ukázkový příklad tupé blondýny, která žila jaksi ve svém vlastní světě a její IQ se snižovalo k bodu mrazu.

Bud, ten zpočátku měl svojí rodinu docela rád, později se za ně styděl. Jako nejmladší člen rodiny svojí rodinu inteligenčně překonal, ale za to mu (podle názorů v seriálu) geny nedaly krásu. Přesto jeho vysoké sebevědomí bylo čím dál vyšší, pro sex by udělal cokoliv. Přijde mi, jakoby se na něm inspiroval Chuck Lorre, když tvořil Howarda Wolowitze.

Marcy zpočátku lehce otravná, ale za to optimistická, naivní a laskavá sousedka, než se pod Alovým vlivem proměnila v mužatku se silnými feministickými kořeny. V podstatě asi největší Alův protivník. Nebála se být mrcha, převzít iniciativu, kterou by jindy měl mít muž. Amandu Bearse jsem ale začala více obdivovat jako režisérku a producentku, protože s jejím vlivem začala show přímo skvétat.

TAKŽE MI TU PROSÍM PĚKNĚ NETVRĎTE, ŽE POSTAVY NEMAJÍ VÝVOJ.

Steve a Jefferson
Jak moc mě mrzelo, že David Garrison(Steve) ze show odešel a pak ho nahradil ještě úžasnější Ted McGinley(Jefferson), který mě naprosto okouzlil tím svým kenovským narcismem. Ovšem byla bych ráda, kdyby tam byl i Steve, protože jeho humor (ač nebyl tak výrazný) jsem tam postrádala, ale aspoň se občas ukázal jako SGS, takže i za to jsem ráda.

Vezmu-li tu stručně, tak u každé postavy převládají negativní vlastnosti, pro které si je naprosto zamilujete.


Seriál dokázal ze celého tématu vytřískat to nejlepší, naplno využil veškerý potenciál jak postav, tak všemožných zápletek.
Je škoda, že ho ukončili bez nějakého velkolepějšího finále, ale i tak jsem celkem spokojená s tím, jak to skončilo, protože seriál otevřenější vždycky a cliffhangerem to neskončilo, jen se prostě nepokračovalo dál.

Avatar uživatele
sandokan555

24. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

predavac damskej obuvy

El je "typicky" nestastne zenaty muz v strednych rokoch s "milujucou" rodinou a plochou susedkou :D.
Toto je sitcom mojho detstva a mozno aj mladosti , tie hlasky su vu perfektne, niektore okamihy nezabudnem doteraz ako hladal kto vlastne zaraba menej ako on tak nasiel jedineho cloveka a to bol predavac damskej ubuvy v indii. Pripadne ked prisla za nim smrt a on ze sa jej neboji nech odhali svoju tvar a tam jeho manzelka to bol len strach v jeho tvari. kelly jeho dcera mala vzdy uplne exotickych frajerov a verna bola akurat tomu s ktorym v tedy chodila teda v tej chvili lebo za 5 minut uz stihla mat aj dalsich dvoch. Synator maly perverzny uchyl co o poctivost prisiel tak ze myslel ze sa mu to snivalo lebo konecne dievca pred nim neuslo :D a znelka patri ku klasike ked rozdava peniaze sedi na gauci a vsetci si zoberu este aj pes, teda ten ich pes mi pripomina toho co mame teraz .. rovnako lenivy a neuhne ale ludia ho musia prekracovat. Serial na ktory asi nikdy nezabudnem. Mozno 90% je vlea a su aj lepsie seriali ale uz len koli nostalgii to ma tolko a to nehovorim o nadcasovosti vtipu pretoze taka rodina sa moze odohravat kludne aj teraz ...

Avatar uživatele
Jirkass

9. ledna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Naprostá bomba

Úžasné, báječné, dokonalé. Sitcom, který je opravdu vtipný, který sice pojednává o rodině, ale ne o milující a vzájemně se podporující. :) Herci své postavy ztvárnili bravurně, ať už se jedná o převlek a mega paruku Peggy, neurotickou sousedku či tupounkého "Melounka". Seriálu neuškodil ani dabing, přirovnal bych ho k jedněm z nejpovedenějších. Bundovi FOREVER!

Avatar uživatele
martina.sal12

2. října 2013

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ženatý se závazky

Ať se to někomu líbí nebo ne, takhle se dělá sitcom. Na Ženatý se závazky je vidět, že je to nakonec veliký kumšt, navíc když chcete natočit 262 epizod a u každé by se měli lidé více méně pořád něčemu smát. Pochopitelně by ale nic z toho nešlo, kdybyste neměli famózní hlavní postavu, kterou v tomto případě je Al Bunda.
Na jednu stranu výborný a vtipný seriál, kterému dominuje hlavně El Bunda. Na druhé straně po čase je poměrně předpovídatelný. Na rozdíl od např. Přátel chybí vývoj postav; vše se tak neustále točí kolem Alovi smůly a smradlavých nohou, Peggyiny lenosti a sobectví, Kellyiny nulové inteligence a promiskuity a Budovi neschopnosti získat jakoukoliv holku.
Nevím už nakolik by mě seriál oslovil dnes, ale v dětství jsem ho shlédla několikrát a hodně se mi líbil.

Avatar uživatele
El Barto

21. června 2009

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hóóóu Bundááá

Při hodnocení je důležité vědět zda děj toho seriálu bereme vážně, nebo s nadhledem. Pokud vážně, tak sarkasmus (kterej já osobně mám hodně rád) u něj budí silné pohoršení. Ale pokud s nadhledem je to skvělá oddechovka.

To zobrazení rodiny jejímž členem by chtěl být leda totální magor... Al: Primitivní exponát lidské rasy. Peggy: Jízlivá DALLASmagorka, Bud: Nadrženej puberťáček. Kelly: Sice hezky vyvinutá, ale absolutní tupec a do toho feministická Mercy...

Určitě je nejchytřejší věc v domě bedna.

Buď jak buď tomuhle seriálu žádná tabu či klišé nejsou svaté

Dále je dobré, že má velice tichý umělý smích a výborný úvodní song.

Na Bundovi a jejich problémy já nedám dopustit, vždy mě pobaví, kdo je proti ať se na to pro mě za mě nekouká a jde třeba na pivo.

Avatar uživatele
Yukari

22. března 2008

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

KONEČNE sitcom bez moralizovania!!

milujem americké sitcomy, pretože scenáristi majú úžasnú fantáziu. Ale PRE4O preboha všade musia dávať, aká skvelá ta rodinka je? No Ženatý so záväzkami je niečo, čo vybočuje z radu Krok za krokom alebo Priatelia. Rodinné vzťahy sa nedajú nazvať rodinnými, vyzerá to skôr akoby pár ľudí sa rozhodlo bývať spolu a takto to dopadlo. Prečo nie je viac sitcomov ako tento?

Avatar uživatele
Sharrane

11. října 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jsem snad prokletej...

Naprosto boží sitcom :) Tenhle seriál mi vždycky dokáže zvednout náladu. Je to spíše parodie na dokonalou americkou rodinku. Nenajdete zde žádné moralizování ani ukázky toho jak je rodina pro všechny členy rodiny nejdůležitější.
První dvě série je se to rozjíždí pomaleji, ale s větším počtem odvysílaných epizod a s příchodem Jeffersona je seriál více vtipnější a absurdnější. :)
Postavy jsou skvělé.

Avatar uživatele
Venda:)

11. srpna 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

půl na půl.

Nejsem pravidelný divák, spíš jsem na to koukala, když jsem přijela ze školy a zrovna se mi nechtělo nic dělat (což bylo skoro pořád :D Ale to sem nepatří :) ).
Bavila jsem se skoro u každého dílu. Ale nedovedu si představit, že by jeden díl byl delší než je :). Asi by to už bylo nudné. Bohatě mi stačily tak 3 díly týdně.
Seriál je zábavný, jediné, co se mi vyloženě nelíbí, je postava Kelly. Možná to je tím, že nemám ráda Christinu Applegate, nevím.

Seriálu dávám 50 %.

Avatar uživatele
haroska

31. května 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lepší si děti nepořizovat :)

Komedie o taťkovi a jeho penězi nikdy nenasycené rodince je už nehynoucí klasikou a pobavit musí prostě každého.

Avatar uživatele
Seraphine313

24. února 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Al a jeho parta

Tento seriál mi ze začátku moc nesedl, ale po čase jsem si už na jeho tak trochu ulítlou komiku zvykl. I když se dá těžko uvěřit tomu, že by nějaká taková rodina skutečně existovala, po čase se v tom seriálu sami objevíte a zjistíte, že není od reality až tak daleko.

Ovšem nejvtipnější je na seriálu jednoznačně úvodní znělka - vystihuje celý seriál do puntíku.

Avatar uživatele
Ellizabeth

24. června 2009

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bunda XD

Když máte špatný den,Bundovi Vám náladu jendodušše zlepší.:)Humor,jež je v tomto seriálu použit je velmi jednoduchý.Člověk to nemůže brát vážně.Ve skutečnosti je to všechno tak trapné až je to vtipné.A aniž byste si to uvědomily,náladu Vám to zvedneXD

Avatar uživatele
Logan

28. listopadu 2007

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Vrrr

Jako puberťákovi se mi to líbilo kvůli Kelly, teď už spíše upřednostňuji humor. I když po Kelly jedu pořád... Miluju hlášky Ala, kontrahlášky Peggy a vůbec celé to prostředí. Uznávám, že ne všem se to musí líbit, ale mě to do noty padlo dokonale...

Avatar uživatele
Atenecka

8. května 2008

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Užasné!

Každý díl jsem viděla nejméne 6x a když jde v TV tak se na to znova dívám. Nejstárnoucí klasika:-)

Avatar uživatele
xxmartinxx

19. listopadu 2007

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Tak to vidím já...

Fuj! Tak tenhle sitcom nesnáším. Vždycky, když slyším znělku, tak prchám.
Všechny věci, které nemám rád na sitcomech jsou tu jakoby zdvojnásobeny - smích vkládaný i v ty nejnevhodnější okamžiky, špatní herci a nepovedený scénář. Postavy mi jsou nesympatické a děj je ještě o něco stupidnější než hlavní hrdina. Některé seriály nechápu. Tohle je vážně sitcomové dno! Brrr... úplně mi běhá mráz po zádech.

Avatar uživatele
Damie<3

7. července 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nejsem toho zastánce

Neříkám, že to je úplně špatné, svou světlou stránku to má, pobavit to dokáže, ale já prostě tyhle typy seriálů nemám ráda, ale i přes to těch pár dílů, co jsem viděla, jsem úplně neodsoudila, i tak si však stojím za tím, že kdyby to neexistovalo, nebylo by to na škodu...

Avatar uživatele
Dawe

26. května 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Průměrný sitcom, ale skvělý Al Bunda...

Sitcom, u kterého se čas opravdu projevil.

První díly byly svěží a propečené vynikajícími vtipy a doopravdy jste se smáli na celé kolo. Časem to bylo neustále více trapné a vtip se společně s příběhem začínali více a více opakovat. Poté se k tomu všemu přidala negativní nálada, která bohužel sálala z celé rodiny, a divák začínal při sledování pomalinku trpět.

U posledních dvou řad stupidita stále sílila a scénáristům pomaličku, ale jistě docházeli nápady a tím pádem celý seriál šel tak trochu do kytek a dle mého si i sáhnul na úplné dno kvality.

Ženatý se závazky tedy odchází v celkovém hodnocení jako průměrný, ale Al Bunda nějaké ty procenta navrch ještě přihodit dokázal. :-)

Avatar uživatele
Popluh

22. listopadu 2007

31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

El Bunda

Jo, jasně kvalita dílů šla celkem rapidně dolů. Ale Al Bunda má své speciální místo ve srdcích všech prodavačů bod a milovníků gauchingu...

Avatar uživatele
Budy

9. května 2009

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

...

Možná jeden z nejznámnějších sitcomů na světě, ale za to ne nejvtipnějších. Umělý smích pouští za každou větou, ikdyž to není vůbec vtipné. Někdo se u tohodle seriálu směje, já pouze přemýšlím čemu. Dále mě taky štve takový ten nepořádek v amerických domech. Nejlepší je asi ta úvodní píseň, kterou nazpíval Frank Sinatra.

Avatar uživatele
lenikaspi

7. července 2008

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Super!!!

Tak tohle je nestárnoucí klasika.Člověk to nemůže brát vážně,vlastně je to všechno tak trapný až je to vtipný!! :-) A takovej ten seriál je,někomu se to prostě nelíbí,ale já se na to dívám ráda...fakt bezva seriál :-)

Avatar uživatele
deedeedee

18. prosince 2011

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

"To mam za to, že jsem neměl na kondomy" :D

Herecké výkony nejsou zrovna na výši a některé zápletky opravdu stojí za *****, ale hádky Buda a Kelly, kdy tupá bloncka zcela válcuje svého o mnoho chytřejšího, ikdyž ne zrovna atraktivního bratra, stojí za to. Není to seriál kde s napjetím sledujete každou epizodu, ale občasné vidění neuškodí.

Avatar uživatele
Dori

27. dubna 2015

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bundojc

Cítíte se zle? Pusťte si domu Bundojc. Z jejich hladu dostávám hlad a když si Al sundá ponožky nebo vyleze z WC tak musím doma vyvětrat. A s Peggy bych chtěla zajít na shopping!

Avatar uživatele
lu39ca

29. června 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Je docela dobrej

Na tento seriál se dívá hlavně můj táta, ale já také pár dílů viděla a musím říct že to není špatný. Sice je to už trochu starší, ale na zábavě tomu neubralo. A zaslouží si krásných 80%.

Avatar uživatele
Verik

8. února 2008

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Bože kriste

To je tak děsný seriál. Ty "vtipné" hlášky vůbec nejsou vtipné, ale až moc trapné a nevím jestli ten seriál má nějaké speciální záření, nebo na něj nějak špatně reaguju, ale vždycky když se na to teda rozhodnu kouknout, mě u toho začne bolet hlava. Hrůza no.

Avatar uživatele
LillyEmily

9. prosince 2007

21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

takže..

nápad dobrej,ale postupem času mi každej díl přijde skoro stejnej...je to nuda a některý vtipy nejsou fakt vtipný...

Avatar uživatele
Aslan

16. dubna 2009

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Ženatý se závazky

Abych pravdu řekl, tak mě tenhle sitcom nikdy skutečně nechytl. Bude to hlavně rozkolísanou kvalitou dílů z nichž se většina plácá v průměru. Ovšm co musím ocenit je dabing který se Nově opravdu vydařil.

Avatar uživatele
vl149mir

5. dubna 2013

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

paradoxxx

pamatuju si když mi bylo kolem 18ti let, někdy rok 1998 nebo tak nějak, tak tenhle serial běžel na nově kolem půlnoci... no a teď na nova cinema běží od čtyř do pěti... :) paradox... :) jinak, serial je supr, bunda prostě nemá chybu! :)

Avatar uživatele
Bellamoore

8. února 2008

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Stupidita

Strašně stupidní seriál, který mě spíše znechutí než pobaví. Nepřišel s ničím originálním a ke všemu je šovinistický. Naprosto nechápu, jak může mít tolik dílů.

Avatar uživatele
Frozen99

1. ledna 2011

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Married with Children

Tohle je prostě (nestárnoucí) sitcomová klasika. Nejradši mám samozřejmě Kelly, jak vizuálně (xD) tak i její roli hloupé blondýnky. Peggy a její hlášky proti Allovi, All a jeho hlášky proti Peggy a samozřejmě Buda a jeho snahu chodit s holkama xD
Vždy se na to v televizi rád podívám, tohle totiž vždycky pobaví

Avatar uživatele
konz

11. ledna 2008

9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

:-D totálně vtipnej seriál. Ujetá komedie, ale popravdě takovou rodinu byh nechtěl.

Avatar uživatele
TSZZ

19. listopadu 2007

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Nechápu

Docela pitomost,ale z nudy sem viděl pár dílů a docela sem se bavil (i když sem se za to styděl:-)). Člověk zřejmě sledováním zdegeneruje,protože když to vidim teď tak jen kroutím hlavou.

Avatar uživatele
Nera

12. ledna 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Já bych takovouhle rodinu nechtěla ani za nic! Některý díly jsou dobrý, ale většinou se pousměju tak při jedné nebo dvou hláškách, když na to kouká ségra.

Avatar uživatele
Alicee

30. března 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Klasika

Taková klasika.Seriál svou blbostí dokáže pobavit,ale není to nic dochaplného.Je to prostě taková oddechovka nad ,kterou nesmíte hlouběji přemýšlet.Jednou za čas pobaví a svůj účel splňí.

Avatar uživatele
Henry Cruel

25. září 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Married... with Children

Nevím, nevím... Tento seriál má takový křečovitý humor, nikdy mi nepřirostl k srdci...

Avatar uživatele
4521nb

12. listopadu 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ženatý se závazky

Tyhle staré seriály mám ráda. Tento jsem zase tak vášnivě nesledovala, ale těším se na nějaké blízké repete.