Ženská spravedlnost

Ženská spravedlnost (Femmes de loi)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dokonalá manželka

Případ vraždy řidiče VIP klientů v půjčovně limuzín.

Juan Varga, který pracuje jako řidič VIP klientů v půjčovně limuzín, je nalezen zastřelený. Ukáže se, že měl ve firmě výpověď, jedna klientka ho obvinila, že jí něco ukradl. Bližší prozkoumání jeho účtů odhalí, že Varga měl spoustu peněz, které získával prodejem drahých věcí po internetu, a že se chystal odjet i se svou ženou do Buenos Aires.

Vyšetřovatelé se nejdříve domnívají, že Varga ty drahé věci (hodinky, šperky) u svých klientů kradl, pak ale vyjde najevo, že je dostával darem - měl totiž výnosný melouch: bohatým paničkám, které vozil, dělal gigola.

Poslední klientkou, kterou vezl, byla žena vysoce postaveného státního úředníka Huberta Delarivea, Ines Delarive. Také ona byla jeho milenkou, a vypadá to, že ho také zavraždila, protože Varga jejich milostné hrátky natočil skrytou kamerou, a zřejmě ji vydíral. Kamera se najde v křoví nedaleko místa činu, a najde se tam i útržek norkové kožešinové rukavice, která Ines patří. Nahrávka je objevena při domovní prohlídce ukrytá v její ložnici. Všechno tedy svědčí proti ní, Brocheneová tomu ale úplně nevěří, Ines se jí zdá příliš inteligentní, než aby se dopustila tak školácké chyby, že by si nahrávku ukryla ve vlastní ložnici.

Začne podezírat manžela, který, jak se ukáže, o manželčině poměru skutečně věděl. Hubert Delarive však při konfrontaci s Brocheneovou dostane infarkt a umírá.

Brocheneové ale případ pořád nedá spát, a tak nakonec odhalí, jak to ve skutečnosti bylo: vrahem byl syn Aymerick Delarive. Svou nevlastní matku nenáviděl, a doufal, že otec ji kvůli skandálu s milencem opustí. Poslal mu nejprve anonymní dopis, a když to nezabralo, objednal si u Juana nahrávku, a pak ho zastřelil - a podezření odvedl ke své nevlastní matce. Delarive i Ines to věděli - ale nehodlali to policii prozradit...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon