Ženská spravedlnost

Ženská spravedlnost (Femmes de loi)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vražda podle horoskopu

Módní astrolog Erwan Caradec je zavražděn bezprostředně poté, co se v televizi střetne se svou největší konkurentkou, astroložkou Constance de Berg. Příčinou smrti byl anafylaktický šok - Erwanovi někdo přidal do inzulínu, který si píchal, jed štíra.

Podezřelou se logicky stává Constance de Berg, Štír s ascendentem ve Štíru, která ještě ke všemu chová štíry doma. Je tady ale také Erwanova klientka Claire Durerová, která mu prodávala inzulín, a která se pokusí o sebevraždu. Je zachráněna, tvrdí, že Erwana nezabila, ale důvod nenávidět ho měla - propadla jeho vlivu a on ji úplně oškubal. Jako důvod pokusu o sebevraždu ale uvádí své deprese - nedávno se jí manžel s malým synem zabili při autonehodě.

Štíři, které chová Constance, nejsou jedovatí. Vynoří se ale další stopa - Erwanův klient, bohatý podnikatel Alexandre Nadeau, je stíhán za insider trading. Informace o prodeji jeho podniku, které posloužili vybraným lidem k obohacení, zřejmě vyzradil Erwan, se kterým se Nadeau o všem radil. Ten, kdo na prodeji Nadeauovy firmy nejvíc vydělal, byl jistý Bernard Paoli, klient Constance de Berg. Erwan mu prodal informace prostřednictvím Constance. O peníze se rozdělili - jejich konkurenční nevraživost byla předstíraná a měla být zástěrkou. Constance byla dokonce Erwanovou milenkou - a Erwana ve skutečnosti zavraždila jeho snoubenka Emilie Grandpierre, když to zjistila. Pokusí se štířím jedem zabít i Constanci - poručík Eléna Cortésová jí v tom ale včas zabrání...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon