Živí mrtví: Počátek konce

Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Kolik tipuje sérií pro tento seriál?

Squerago

Cool level: 40
John Locke

OFF-LINE
Kolik tipuje sérií pro tento seriál?
27.5.2016 / 18:58:42 (před 177 týdny)
Ja tipuji 3. Překvapilo by mě, kdyby vydržel déle.
Timmy Comis

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2016 / 23:51:43 (před 153 týdny)
Podle mě bude velký úspěch když seriál vydrží do 8 série. Robert Kirkman ví co dělá, takže věřím že seriál se dočká ještě slavných chvílí za svůj život.
Vachisek

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.6.2017 / 15:01:34 (před 122 týdny)
3. série jde neskutečně nahoru s kvalitou takže dle mě tak 6-7.
Maslord

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Dúfam, že tretie série (aktuálna) bude posledná
11.7.2017 / 08:49:13 (před 118 týdny)
Včera som pozeral finále tretej série, čiže posledný dvojdiel a teda už mi tá Medison - matka roka lezie dobre krkom. Koľkokrát ešte budeme musieť ešte sledlovať ako niekoho "zachraňuje". Ak bude seriál pokračovať, prajem jej brzkú smrť, lebo mi premotivované matky "zachraňujúce" svet lezú na city aj v bežnom živote.
Micuda98

Cool level: 28
Timothy McGee

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.9.2017 / 15:15:54 (před 109 týdny)
Já už s tímto seriálem bojuji dost dlouho... Většina postav jsou nesympatičtí blbečci a blbečky. Ať už to ukončí nebo změní celou skupinu, protože co tam ty postavy předvádí je čiré utrpení. Přeji jim všem rychlou smrt.
PS: Jestli tahle řada neskončí nějak rozumně tak se s tímto seriálem loučím.
Calderon

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.3.2018 / 10:49:16 (před 84 týdny)

Maslord napsal(a):

Včera som pozeral finále tretej série, čiže posledný dvojdiel a teda už mi tá Medison - matka roka lezie dobre krkom. Koľkokrát ešte budeme musieť ešte sledlovať ako niekoho "zachraňuje". Ak bude seriál pokračovať, prajem jej brzkú smrť, lebo mi premotivované matky "zachraňujúce" svet lezú na city aj v bežnom živote.

Naprosto souhlasím, "Matka Tereza" mohla ze scény zmizet už v druhé řadě a mohl být klid.

Jinak si myslím, že 5 sérií bude až až, když vidím to tempo. Třetí řada měla rostoucí tendenci, ale ten závěr to naprosto zabil...