plakát seriálu

Živí mrtví

(The Walking Dead)

Epizoda 6×09 – Není úniku (No Way Out)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Daryl, Abraham a Sasha čelí skupině "Spasitelů". V Alexandrii se Rick a jeho skupina snaží prodrat skrz hordu chodců. Současně Denise je unesena Vlkem, který chce z Alexandrie utéct. V jejich cestě ale rovněž stojí spousta chodců.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Na cestě do Alexandrie je Daryl, Abraham a Sasha zastaveni skupinou "Spasitelů" na motorkách. Chtějí je odvést ke svému vůdci Neganovi. Ještě než se k tomu odhodlají, Daryl je vyřídí pomocí raketometu.

Uprostřed komunity se ocitá Rick a ostatní, kteří se snaží projít skrze hordu. Vše ale nejde podle plánu. Na Sama a Jessie zaútočí chodci. V záchvatu zuřivosti Ron namíří zbraň na Carla. Michonne řeší situací svým mečem, když ho Ronovi zasune do zad. Ron však stačí ještě vystřelit a trefí Carlovo oko.

Denise je unesena Vlkem, který nepřežívá cestu ven. Mezitím ale zachraňuje Denise život za cenu toho svého. Avšak Carol ho ihned poté zastřelí. Skoro všichni z Alexandrie se potkávají uprostřed komunity a bojují s chodci. Na pomoc přichází i Daryl, Abraham a Sasha, kteří chodce zaženou do smrtelných plamenů ohně.

Promo k epizodě
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Rick sedí u postele postřeleného Carla po tom, co spolu s ostatními zabili chodce.)
Rick: Když jsem byl tam venku, s nimi. A bylo po všem, když jsem věděl, že jsme si tohle místo vydobyli zpátky, něco jsem pocítil. Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomil, co to je. Protože jsem to nepocítil od té doby, co jsem se tehdy probral v nemocnici. Chci ti ukázat nový svět, Carle. Chci ho pro tebe udělat skutečným. Prosím, Carle, nech mě, ať ti ho ukážu. Prosím, synu, neumírej.
Hlavní postavy
Daryl Dixon
Jessie Anderson
Carol Peletier
Michonne
Rosita Espinosa
Gabriel Stokes
Carl Grimes
Maggie Greene
Eugene Porter
Sasha Williams
Morgan Jones
Sgt. Abraham Ford
Tara Chambler
Rick Grimes
Glenn Rhee
Vedlejší postavy
Spencer Monroe
chlapec
Dr. Denise Cloyd
Sam Anderson
Ron Anderson
Bob Miller
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevNení úniku
Původní názevNo Way Out
Rok natočení2016
Premiéra14. února 2016
Česká premiéra18. prosince 2016
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry13 700 000 diváků (6,80 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody