Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

5:15

Mitch požádá Donnu, aby mu dělala doprovod na svatbu jeho bratra, ta přijímá poté, co jí Eric přikáže, aby to odmítla. Brooke a Kelso jdou na kurz rodičovství, který vede Kitty.

Na kurzu Brooke zpanikaří, neboť nedokáže ani správně upevnit plenku. Kelso ji ale uklidní tím, když jí ukáže, jak skvěle to umí.
Red si pořídí kabelovku, ale jen do obýváku, a tak Hyde ostrouhá. Hyde se ale rozhodne bojovat a napíchne Redovu televizi, ten na to samozřejmě přijde, a tak má Hyde útrum. Ten se nakonec zhulí, a tak se u sledování nudného počasí náramně baví. Druhý den je mile překvapen, když si zapne televizi a zjistí, že Red se kouká na sprosťárny, když ale vejde do obýváku, sedí tam Kitty.
Eric si vymění směny v restauraci tak, aby dělal číšníka na svatbě a zároveň mohl dohlížet na Mitche. Ten při svém proslovu zmíní, že Donna je jeho snoubenka. To Erica naštve, vezme mu mikrofon z ruky a řekne všem, že Mitch je blázen, co si všechno vymyslel. Mitch uteče pryč. Druhý den přijde za Ericem a řekne mu, že se v 5:15 uvidí u tělocvičny a tam ho zmlátí. Eric tam nakonec dorazí, překvapený Mitch ho odtáhne stranou a ptá se ho, proč přišel. Mitch totiž nechtěl bojovat, jen si chtěl zas získat nějaký respekt. Mitch pak Ericovi slíbí, že když bude tvrdit, že se gentlemansky dohodli, dá mu akční figurku G.I. Joe - francouzskou edici. Eric souhlasí, když však všem oznámí, že se s Mitchem dohodli, Mitch začne naznačovat, že Eric zbaběle ustoupil.
Jackie na svatbě poradí Fezovi, jak sbalit namyšlenou povrchní holku. Fezovi se to skutečně podaří, a tak Jackie řekne, že by jí to rád oplatil. Jackie mu poví, že jí stačí, když při házení kytice odstrčí ostatní děvčata tak, aby ji ona chytila. O to samé ho požádá i ta holka, která mu za to slíbí, že by s ním mohla chodit. Fez vyřeší dilema tak, že odstrčí při házení kytice Jackii.

Zajímavosti

Je vzácné, když vidíme postavy sledovat televizi. Neboť práva na ukazování jiných pořadů jsou daleko dražší práva na písničky. Producenti si v tomto díle vytvořili vlastní verzi předpovědi počasí ze 70. let.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska