Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Blues mladého muže

Fez se stále hádá se svoji manželkou Laurií, která ho ignoruje a neustále si užívá s jinými. Pozor! Kadet Kelso míří do ulic bránit zločinu!

Jackie má na starosti malou holku v rámci školního sociálního programu. Jenže je jako "sestra" nesnesitelná, a tak zasáhne Donna a rozhodne se o holku postarat sama. Bohužel se jí při hraní schovky holka ztratí. Nakonec se ukáže, že usnula v Kelsově policejním autě.

Hádky Feze a Laurie jsou stále hlasitější, dojde to až k tomu, že Bob na ně zavolá policisty, Kelsa a jeho nadřízeného.
Kelsovi je na chvíli svěřeno hlídání policejního auta, než se jeho šéf vrátí z holičství. Kelso si ale s autem vyjede a zastaví se v Hubu. Hyde a Fez jsou z auta nadšení a jdou se na něj podívat. Když vidí, že v něm Kelso nechal klíčky, rozhodnou se v něm projet a pak ho schovat v Redově garáži.
Red musí dohlížet, jak se Eric pokouší opravit dřez. Ten se po selhání u dřezu pokusí opravit i sekačku a opravdu se mu to povede. Jenže než stačí rodičům ukázat, že se mu to podařilo, Red objeví policejní auto. Následně všechny seřve a Kelso poté auto nastartuje a nešikovně umístěnou sekačku přejede.
Na konci dílu učí Red Erica názvy pro nářadí a Eric ho učí jména jeho akčních figurek.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Eric ukazuje Redovi figurku Dartha Vadera a říká mu Sith. V době kdy se ale odehrává tento seriál, byl odvysílaný pouze díl Stars Wars "A New Hope". Tento pojem byl ale použit až ve filmu v roce 1999 v "The Phantom Menace" a v knížkách také až v devadesátých.
Eric také zmiňuje, že spravil Boba Fetta jet pack. Ten byl ale až v epizodě "Impérium vrací úder" vysílán v roce 1980.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik