Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Co se mohlo stát

Eric je nešťastný kvůli jeho rozchodu s Donnou až tak, že dokonce řekne nahlas, že by si přál, aby se s Donnou nikdy nepolíbili. V jeho pokoji se zjeví anděl a řekne mu, že mu ukáže, jak by vypadal jeho život, kdyby se opravdu nikdy nepolíbili...

Hyde čekal na Donnu na její verandě, pak ji políbil a začali spolu chodit. Z Erica se stal chudáček, co plní bez protestů tátovy rozkazy, je v šachovém kroužku a na školní ples šel s tlustou Rhondou. Kelso a Jackie se na plese neusmířili, protože Hyde Jackie nevzal na ples. Kelso si pak dokonce vzal Pam Macy a s Jackií, kdykoliv se viděli, tak se spolu vyspali. Donna si vzala Hyda a měla s ním děti, on ale skončil ve vězení. Z Feze se stal zpěvák a Erik na srazu školy potkal skvěle vypadající Rhondu, která se stala úspěšnou poté, co ji Eric opustil. Erica nic z toho nepřesvědčí, že je lepší milovat a ztratit, než nemilovat vůbec. Anděl mu pak řekne, že mu teda odejme vzpomínky, ale ať si je nejdřív ještě prohlédne. Eric vidí ty šťastné chvilky s Donnou a vykřikne, ať mu je nebere, ale to už je v místnosti sám.

Zajímavosti

Kelso v alternativní budoucnosti pracuje v Cedar Rapids. Aston Kutcher tam ve skutečnosti opravdu pracoval, ale na jiné pozici.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Všechny vzpomínky, co Eric na konci dílu vidí, jsou ty které by se bývaly nestaly, kdyby se s Donnou nepolíbili. Přitom ale 1. flashback, Donna a Eric sedí na schodech, se udál před políbením, takže by se tak jako tak stal.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik