Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Corvetta

Red jede s Kitty na sraz školy a poněvadž kufr corvetty je malý pro jejich zavazadla, rozhodnou se jet Ericovým autem. Red dává klíčky od corvetty Ericovi, aby s autem mohl hnout, kdyby nedejbože vypukl požár. Eric ale chce zapůsobit na jednu roztleskávačku, a tak si s autem vyjede. Předtím ale zvládne najít všechny Redovi nástrahy, kterých kdyby si nevšiml, Red by poznal, že se s autem bez jeho vědomí hýbalo.
Donna a Jackie prohledávají Caseyho pokoj, Donna se o něm totiž chce něco dozvědět. Jenže při odchodu si zapomene vzít s sebou svoji knížku.

Tak se tam s Jackií vrátí, když ale vejdou do jeho pokoje, spí tam Kelso, který se vzbudí. Naštěstí si myslí, že sní, a tak obě pozve do postele, ale nejdřív Donnu, to rozzuří Jackii. Ta se tam druhý den sama vrátí, ale Kelso se jí pro změnu zeptá, kde má Donnu. Jackie se rozčílí a začne ho mlátit.
Kitty si spletla datum - kvůli špatným očím zaměnila číslice, sraz byl o několik dní dřív. Zavolá domů, aby varovala kluky, že přijedou už dnes. Eric se vrátí z rande s autem celým od bláta, roztleskávačka Leslie s ním totiž sjela do příkopu. Hyde a Fez si dají naschvál načas a až když Eric ulehá, mu řeknou, že za 2 hoďky je tu Red a Kitty. Eric stačí auto umýt, dát pneumatiky do původní polohy a dokonce i dát vlas na zapalování - Redovu nejtajněší nástrahu. Druhý den si ho Red zavolá a řekne mu, že, díky tomu vlasu, ví, že s autem nehýbal. Za odměnu ho nechá, aby auto řídil. Když však usednou do auta, Eric zapne rádio, z kterého začne hrát rocková hudba, a tak Eric dostane zaracha.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik