Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Experiment

Brooke vidí, jak se Kelso snaží být zodpovědný a proto mu nabídne, jestli ji nechce doprovodit na ultrazvuk. Bob dá Redovi dárek - boty a ten je naštvaný stejně jako Hyde, kterému zas pro změnu Jackie vyzdobila pokoj polštářky, vonnými svíčkami, plyšovými jednorožci... vše je samozřejmě sladěno dorůžova. Donna a Eric jedou na šmajchplac, toto místo se totiž Donně zdá jako perfektní romantické místo na svatbu.

Půjčí si Kelsovo auto, jenže když pak spolu na šmajchplacu sedí, auto sjede z kopce rovnou do příkopu a je kompletně zničeno. Brooke vynadá Kelsovi, že se zmýlila, když si myslela, že už začíná být zodpovědný. Kelso ji totiž měl vyzvednout a v jeho dodávce odvézt k doktorovi. Když ale zjistí, že za to může Eric, tak mu vynadá. Donna si uvědomí, že šmajchplac není dobré místo pro svatbu, když si to zkusí napsat na pozvánku. Kelso si koupí nové fáro, to je ale naprosto nevhodné pro malé dítě.
Hyde Jackie vynadá za vyzdobení svého pokoje a ta to vše sundá právě poté, co se Hydovi jeho novej pokojíček začne zamlouvat. Jackie mu slíbí, že to vrátí zpět, když jí přizná, že se mu to líbilo. Hyde rezignuje a přizná to.
Red je šokovaný, že mu Bob dal boty, ale posléze zjistí, jak jsou pohodlné. Sundá je však poté, co mu Hyde vmete do tváře, že je nevhodný nosit boty, co mu dal jinej chlap. Red boty zrovna vyhazuje do popelnice, když za ním přijde Bob. Ten se přizná, že ví, jak je divné dát chlapovi boty, ale že si je koupil pro sebe, ale bohužel ho tlačili, tak si vzpomněl na Reda. Ten je nadšen, že si je tedy může nechat.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik