Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Je to legální?

Kelso se musí hodně snažit a připravovat se na zkoušky, neboť má pocit, že si na něj všichni na policejní akademii zasedli. Roy mu řekne, že každý rok si na akademii vyberou nějakého ťulpase, o kterém předem vědí, že ho vyhodí. Kelso se proto rozhodne vloupat se s kamarádama do náčelníkovy kanceláře a zjistit tak, jestli v jeho složce o tom něco není.

Ve složce se samozřejmě nic takového nepíše, ale všichni jsou nachytáni náčelníkem. Kelsovi je řečeno, že jestli ještě udělá nějaký průšvih, tak letí. Kelso však zkazí testy a Hyde mu poradí, že by se tam zas mohli vloupat a on by si tak mohl opravit test. To, že by se tam dvakrát vloupali přece náčelník čekat nebude. Jsou ale znova nachytáni a náčelník Kelsovi řekne, že letí. Ten mu však odpoví, že potřebuje vědět, jestli je ten ťulpas, že čeká dítě a nechce, aby jeho dítě mělo za otce ťulpase. Náčelník se kvůli dítěti nad Kelsem smiluje a rozhodne se ho nevyhodit. Pak mu prozradí, že žádný ťulpas neexistuje, že je to jen fáma sloužící k vystrašení nováčků.
Fez se má dostavit na imigrační kvůli zelené kartě. Všichni si myslí, že dostane nějaký test z historie USA, a tak se ho Donna rozhodne doučovat. Poté si ho do parády vezme Red. Žádný test se ale nekoná, úřednice jen potřebovala, aby podepsal pár papírů... Fez s ní však začne flirtovat a podřekne se, že bude svobodný hned, jak bude mít kartu. Nakonec se z toho vykecá a kartu konečně dostane.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik