Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kánoe

Opilý Red přijede domů s kanoií. Donna je velmi mile překvapena rytinou na svém snubním prstýnku, kterou vybral Eric.

Nechal tam vyrýt: "Všichni mí kamarádi vědí, že jsi nejlepší." Je to totiž písnička, která hrála na jejich prvním rande. Donna je tak nadšená, že se s Ericem vyspí. Ten jde druhý den do jejího pokoje, neboť si tam nechal bundu. Podaří se mu ale natrhnout Donniny svatební šaty. Poté je donese Kitty na zašití, ale omylem je položí do leštidla na boty. Pak je Kitty od něho bere a přitom je natrhne, protože na nich Eric stojí. Pak Eric slyší přicházet Donnu, shánějící se po šatech, tak dá šaty do ledničky. Když Donna odejde a on je vyndá, je na nich červený flek. Pak je dá na radu Kitty do pračky, bohužel je ale pak dá i do sušičky, a tak jsou šaty šedivé. Donna vejde do sklepa a vidí své zničené šaty. Naštěstí Bob zachrání situaci tím, že dá Donně matčiny svatební šaty.
Red koupil kanoi za peníze, za které měl koupit Ericovi svatební dar. Nejvíce je kanoí potěšen Kelso a začne v ní zkoušet další z jeho hloupých a hlavně nebezpečných kousků.

Zajímavosti

David Helfand (Editor) byl nominován za tuhle episodu na Emmy v kategorii "Vynikající práce s multi-kamerovými záběry."

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Když Kelso nasedá do kánoe, kterou bude tahat Hydovo auto, můžeme v záběrech z dálky vidět, že jeden konec jeho červené šály je vzadu a druhý vpředu, v blízkém záběru jsou ale najednou oba konce vepředu a poté zas při vzdálenějším záběru je jeden vzadu.

Hlavní postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik