Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Neoblíbená Donna

Formanovi vyleká v noci zvuk, když vejdou do Hydova pokoje, najdou tam Jackii. Hyde řekne, že Jackie u něho už spí několik týdnů, protože její otec je ve vězení a její záletná matka se ještě nevrátila z cest. Ostatní se shodnou na tom, že by se Jackie měla nastěhovat k Donně. Ta z toho není vůbec nadšená, ale přemůže se a když Jackie vejde do kuchyně, kde jsou všichni nashromážděni, Donna se jí zeptá, jestli se k ní nechce nastěhovat.

Ta jí ale vmete do tváře, že nepotřebuje být nějaký dobrý skutek dne takový nepopulární holky a naštvaně odejde. Donna pak o tom mluví s Hydem, který jí řekne, aby se kapku vcítila do toho, jak se asi Jackie cítí. Že když třeba jí utekla mamka, taky by nechtěla, aby vešla do místnosti, kde jí všichni litujou, jak to teď má těžký a její kamarádka by jí z dobrý vůle nabídla nastěhování. Prostě, že ji musí požádat stylem, že to Jackie by jí udělala laskavost, když by se k ní nastěhovala. Donna se pak znovu zeptá Jackie stylem, jakým jí poradil Hyde a Jackie její nabídku nadšeně přijímá.
Fez chce konečně potkat Nininy rodiče a Nina mu to tedy umožní. Večeře probíhá dobře, Fez všechny baví. Vše se ale změní ve chvíli, kdy rodiče, kteří si do té doby mysleli, že to je jen Ninin exotický kamarád, oživení do jejího životopisu na vysokou, se dozvědí, že to je její kluk. Vmetou mu do tváře, že on s ní nemůže chodit, je prostě jiný. Fez naštvaně odejde. Nina za ním přijde do sklepa a řekne mu, že její rodiče jsou blbci a chce se jim pomstít tím, že se s ním vyspí v jejich posteli. To Feze obměkčí a společně odejdou.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik