Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Podvod

Koná se každoroční večírek sestřiček a jedna začne flirtovat s Hydem a dokonce ho pozve k sobě do pokoje. Ten odmítne s tím, že má holku. Druhý den říká Jackie, jak hrozný bylo obsluhovat na večírku a ta mu sdělí, že o tom ví od Kelsa. Což Hyda namíchne a řekne jí, že si nepřeje, aby se scházela s Kelsem. Ta souhlasí, neboť ví, že částečnou nedůvěru si zaslouží za to, že zakřičela na Anette, líbající se s Kelsem, aby slezla z jejího kluka. Kelso se však od Feze dozví, že o něm měl erotický sen, což ho kompletně rozhodí a jde za Jackie. Hyde vejde do místnosti zrovna ve chvíli, když Jackie objímá Kelsa...

Hyde, nepovšimnut, odejde. Je naštvaný, neboť si myslí, že jejich románek trvá už nějakou dobu a nechce být za pitomce. Znovu potká sestřičku a tentokrát s ní odchází na pokoj.
Kitty Kelsovi a Fezovi vysvětlí, že ten sen nic neznamenal.
Eric dostane díky Joanne práci v továrně na psí žrádlo. Když Red vidí Ericovo úsilí, že se nevzdává své svatby a dokonce kvůli ní pracuje na tom děsném místě, řekne Donně a Ericovi, že změnil názor. Dokonce si přeje, aby svatba byla co nejdřív. Na šokovaných výrazech Donny a Erica je patrné, že se takhle do svatby hnát nechtějí, možná, že na svatbu ani nejsou připraveni.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Ke konci epizody přijde Jackie za Kitty a ta jí dá nejdříve zelený deštníček do vlasů a poté zvedne červený a chce jí ho dát do vlasů. Úhel se změní a my vidíme Jackie do obličeje, ona má už ale ve vlasech zelený a červený deštníček a Kitty drží v ruce další zelený.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik