plakát seriálu

Zlatá sedmdesátá

(That '70s Show)

Epizoda 4×08 – Povídka (Donna's Story)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Donna napíše do novin příběh, který de facto vypraví vztah jí a Erica, jenže Erica popíše ve špatném světle. Ten se rozhodne jí to vrátit. Kelso si koupí podíl v hracím automatu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Eric popíše Donnu jako holku, co si s ním jen zahrávala, jenže pak vyjde druhá část Donniny povídky, která končí velice hezky. Donna pak řekne, že se nechala ze začátku strhnout svým vztekem, ale že když to ze sebe dostala, začala o jejich vztahu přemýšlet líp a díky tomu se může pohnout konečně dál. Kelso si sice koupí podíl na automatu, ale vůbec mu to nevynáší. Na konci dílu s hrůzou zjistí, že automat byl nahrazen jiným, modernějším, ten doporučil majiteli Fez. Je to Fezova pomsta Kelsovi, který ho urazil, že je jen ničeho neznalý vidlák.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Jackie nosí tričko se svými iniciály "JSB", jenže její iniciály jsou ve skutečnosti J.B.B. (Jackie Beulah Burkhart), jak jsme zjistili v epizodě 205, Halloween.
Jackie vejde do suterénu a říká: "Panebože Donno, skvělá povídka!", drží noviny zboku, v dalším záběru, když se všichni smějí, je drží zespodu.
Hlavní postavy
Eric Forman
Donna Pinciotti
Michael Kelso
Jackie Burkhart
Steven Hyde
Kitty Forman
Bob Pinciotti
Vedlejší postavy
Joanne Stupac
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPovídka
Původní názevDonna's Story
Rok natočení2001
Premiéra20. listopadu 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody