Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Rendy

Hyde nemůže uvěřit tomu, že si vzal striptérku, jediné co si totiž pamatuje je, že když měl nechutnou kocovinu, uvědomil si, že by měl z Las Vegas vypadnout, aby neudělal nějakou hovadinu. Jackie se snaží jeho zradu překonat tím, že si s Donnou a Fezem vyrazí do baru lámat srdce mužům, ale čeká ji velmi nemilé překvapení a něco ještě horšího.

Jeden chlap, o kterém si Jackie myslela, že ji balí, ve skutečnosti pokukoval po Donně. Navíc po chvilce přijde jedna žena za Fezem. Jackie začne zapíjet šok, poté vybouchne a ztropí v baru scénu o tom, jaký je kus a že jsou lidi v baru hloupí, když si toho nevšimli. V samém rozhořčení si ale nevšimne, že jí sjelo z ramenou ramínko jejích sexy šatů, takže všem v baru ukáže své prso. Po příšerné noci jde druhý den za Hydem a řekne mu, že je mezi nimi konec, když je schopný si místo ní vzít totálního cizince. Hyde jí dost nevybíravě řekne, že je tu pro ni vždycky Kelso nebo třeba i Fez. Jackie odvětí, že je unavená z toho, že někoho nutí do svatby a že končí s chlapama. Hyde si s Kelsem plácnou na to, že jsou borci, když se Jackie díky nim přeorientovala na holky.
Hyde najde svůj obchod s deskami přeměněný na hippie sídlo. Lea však vyhodit nedokáže, nakonec najme Randyho, který, jak to tak vypadá, se vyzná v tom, jak zvýšit tržby.
Kitty je nešťastná z toho, že v jejím domě bydlí striptérka a donutí Reda, aby jí řekl, aby odešla. Red se zeptá Hyda, zda chce, aby ona odjela, jenže Hyde je překvapen, jak pěkně jim to klape, a tak chce, aby zůstala.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik