Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Souboj titánů

Fez je na Kelsa pořád naštvaný a nechce ho vidět, dokonce mu vrátí i všechny věci, které mu kdy Kelso dal. Suzy se rozhodne pomoct Kelsovi usmířit se s Fezem. Kelso se opravdu snaží, ale Fez je opravdu nepříjemný, a tak toho Kelso začne mít také plné zuby a na usmiřování se vykašle.
Eric se už těší, jak si užije s Donnou, ale ...

Donna najednou začne panikařit, neboť právě zjistila, že si nevzala jednu antikoncepční pilulku, takže je dost možné, že je těhotná. Bob s Kitty jsou z toho rozčílení, zatímco Reda to nechává klidným. Všichni se snaží vyřešit nastalou situaci a Eric řekne, že je přece jasný, že Donna zůstane doma s dítětem, což Donnu samozřejmě velmi naštve. Donna naštěstí těhotná není a když se jí Eric omlouvá za to, co řekl, tak mu řekne, že teď cítí takovou úlevu, že se ani nemůže zlobit. Kitty se zeptá Reda, jak je možné, že vůbec kvůli těhotenství nevyšiloval. Ten se jí přizná, že už se celkem těší, až bude dědečkem, díky infarktu si totiž uvědomil, jak je život krátký a rád by, ještě než umře, viděl svá vnoučata. Kitty pak zažertuje, že se vždycky můžou zeptat Laurie, jesli neexistují nějaká vnoučátka, o kterých oni nevědí. Oba se začnou smát, ale pak jim dojde reálná možnost tohoto vtipu.
Suzy pod falešnou záminkou dostane Kelsa a Feze do restaurace, aby se usmířili. Odejde ale naštvaně poté, co zjistí, že Kelso zbouchnul Brooke a že je Fez ženatý. Oba se pak zvládnout sami usmířit.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

16:31: Plechovka, která je na stole před Redem má označení, které pochází z roku 2004.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik