plakát seriálu

Zlatá sedmdesátá

(That '70s Show)

Epizoda 6×13 – Souboj titánů (Won't Get Fooled Again)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Fez je na Kelsa pořád naštvaný a nechce ho vidět, dokonce mu vrátí i všechny věci, které mu kdy Kelso dal. Suzy se rozhodne pomoct Kelsovi usmířit se s Fezem. Kelso se opravdu snaží, ale Fez je opravdu nepříjemný, a tak toho Kelso začne mít také plné zuby a na usmiřování se vykašle.
Eric se už těší, jak si užije s Donnou, ale ...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Donna najednou začne panikařit, neboť právě zjistila, že si nevzala jednu antikoncepční pilulku, takže je dost možné, že je těhotná. Bob s Kitty jsou z toho rozčílení, zatímco Reda to nechává klidným. Všichni se snaží vyřešit nastalou situaci a Eric řekne, že je přece jasný, že Donna zůstane doma s dítětem, což Donnu samozřejmě velmi naštve. Donna naštěstí těhotná není a když se jí Eric omlouvá za to, co řekl, tak mu řekne, že teď cítí takovou úlevu, že se ani nemůže zlobit. Kitty se zeptá Reda, jak je možné, že vůbec kvůli těhotenství nevyšiloval. Ten se jí přizná, že už se celkem těší, až bude dědečkem, díky infarktu si totiž uvědomil, jak je život krátký a rád by, ještě než umře, viděl svá vnoučata. Kitty pak zažertuje, že se vždycky můžou zeptat Laurie, jesli neexistují nějaká vnoučátka, o kterých oni nevědí. Oba se začnou smát, ale pak jim dojde reálná možnost tohoto vtipu.
Suzy pod falešnou záminkou dostane Kelsa a Feze do restaurace, aby se usmířili. Odejde ale naštvaně poté, co zjistí, že Kelso zbouchnul Brooke a že je Fez ženatý. Oba se pak zvládnout sami usmířit.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
16:31: Plechovka, která je na stole před Redem má označení, které pochází z roku 2004.
Hlavní postavy
Eric Forman
Donna Pinciotti
Michael Kelso
Jackie Burkhart
Steven Hyde
Kitty Forman
Bob Pinciotti
Hostující hvězdy
Suzy Simpson
Vedlejší postavy
starší muž
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSouboj titánů
Původní názevWon't Get Fooled Again
Rok natočení2004
Premiéra25. února 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody