Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Super prsten

Kitty má menopauzu a začnou se u ní projevovat příznaky jako neustálé změny nálad. Donna dá Ericovi prsten, který vyjadřuje, jak je ráda, že je jejich vztah tak silný.

Jenže Ericovi se opravdu nelíbí a kluci se mu za něj posmívají. Donna je naštvaná, když ji to řekne Jackie. Na Jackie se naštve Hyde, který jí to prozradil, neboť jako jeho přítelkyně by si měla nechávat určité věci pro sebe. Ona si z toho ale pouze odnese to, že řekl, že je jeho holka. Eric ztratí prsten a zrovna, když ho hledá, vtrhne do pokoje Donna, Eric ji pak přizná, že prsten ztratil. Nakonec se ukáže, že si ho vypůjčil Fez, který díky němu dostal práci v dopravním podniku. Eric jde pak za Donnou ho vrátit a řekne jí, že si myslí, že má špatný vkus. Donna mu to potvrdí tím, že mu řekne, že se jí líbí její obývák. Donna se rozhodne jít do protiútoku a jdou k Ericovi, kde Donna vyjádří svůj odpor k jeho obýváku. Jenže to uslyší náladová Kitty, která se naprosto rozzuří a rozšlape ovladač, který nefunguje. Pak se uklidní a omluví se za to, že je tak nepříjemná. Red zalže, že on si to teda nemyslí. Eric pak Donně o samotě řekne, že jeho táta taky zalhal Kitty, jako on lhal jí, že se mu prsten líbí. Oba se shodnou, že ve vztahu je občas potřeba lhát.

Zajímavosti

Charlie McDaniel (mixování hudby), Craig Porter (mixování hudby) a Vince Rohr (produkce mixované hudby) byli nominováni na Emmy v kategorii "Vynikající multi-kamerový hudební mix v televizním seriálu" za svou práci na epizodách 5 až 10.

Melina Root (návrhářka kostýmů) a Johnny Foam (návrhářka kostýmů) byli také nominováni na Emmy a to v kategorii "Vynikající kostýmy v televizním seriálu" za svou práci v této epizodě.

Narážky na další seriály

Columbo

Kitty se u televize rozčiluje, že nemůže přepnout na Columba.

Tak jde čas

Eric řiká: "Ty Kelso, víš, že Hyde kouká na Tak jde čas?"

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik