plakát seriálu

Zlatá sedmdesátá

(That '70s Show)

Epizoda 5×16 – Tichá domácnost (Whole Lotta Love)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Red pořádně zuří kvůli Donnině a Ericově zasnoubení. Kelso dá Jackii k narozeninám nádherný růžový svetr, zatímco Hyde ani neví, že Jackie má narozeniny. Sexuální napětí mezi Ninou a Fezem přerůstá únosnou hranici a jsou z něho dvě cesty ven: buď se spolu vyspí, nebo bude Fez vyhozen z práce.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hyde varuje Kelsa, aby se s ním nepouštěl do křížku, protože je statisticky dokázáno, že to pro něj zas nedopadne dobře. Kelso však nepřesvědčivě tvrdí, že darováním svetru Jackii nic nesleduje. Nakonec Hyde nevydrží, jak furt Kelso mluví před Jackií o svetru, co jí dal a řekne jí, že když se s ní Kelso poprvé vyspal, tak jí týden nezavolal kvůli tomu, že zvažoval, že se s ní rozejde. To Jackii naštve, rozčileně si sundá svetr a odejde. Hyde jí pak dává k narozeninám své nejoblíbenější Led Zeppelin tričko.
Red stále trvá na tom, aby Eric a Donna zrušili zásnuby. Eric si ale taky stojí za svým a řekne mu, že mu svatbu nepřekazí, že je samostatný a díky práci má dost peněz, aby svatbu zaplatil. Načež ho Red z práce vyhodí.
Fez a Nina se spolu vyspí. Fez pak jde Ninu navštívit a omluvit se za svou neschopnost a myslí si, že ho Nina už nebude chtít nikdy vidět. Nina mu však řekne, že spíš chce, aby se spolu zase vyspali a kapku to vylepšili.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Hyde dá Jackii dárek k narozeninám.)
Jackie: (s předstíraným nadšením) To je Led Zeppelin tričko. A je obnošený.
Hyde: Jo, je to moje nejoblíbenější. A jelikož s tebou teď chodím, chci, abys ho měla.
Jackie: Ó, Stevene, miluju ho. Musím ho nosit?
Hyde: Ne.
Jackie: (s větším nadšením) Stevene, miluju ho.
Kitty: (na Donnu) Stále si myslím, že jste příliš mladí na to, abyste se brali. Ale jsem ráda, že si můj syn vybral zrovna tebe. Vždycky jsem si totiž přála mít dceru.
Red: Vždyť ty už ale máš dceru.
Kitty: Lepší dceru!
Eric: Nechce se mi nějak moc uvěřit tomu, Fezi, žes přišel o panictví. Není to jako tenkrát, když sis koupil křečka, pojmenoval ho Panictví a pak ho ztratil, že ne?
Kitty: Tvůj syn na tebe právě promluvil.
Red: Já ho slyšel. Ale tys mě požádala, abych na něj nekřičel a já souhlasil. Takže jsem tvůj nápad přijal a kapku ho vylepšil.
Bob: Mně se to manželství taky moc nezamlouvá, ale to nejde, aby ho jen tak zrušili.
Red: Proč by sakra nemohli?
Bob: No, zaprvé by to nebylo moc romantické.
(Eric oznámil Redovi, že je s Donnou zasnoubený.)
Eric: (na přátele) Panebože, tentokrát mě Red opravdu zabije. Mojí jedinou nadějí je, že kopne svoji nohu do mého zadku tak hluboko, že ji nebude moct vytáhnout a já ho stáhnu do pekla se mnou.
Hlavní postavy
Eric Forman
Donna Pinciotti
Michael Kelso
Jackie Burkhart
Steven Hyde
Kitty Forman
Bob Pinciotti
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTichá domácnost
Původní názevWhole Lotta Love
Rok natočení2003
Premiéra19. února 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody