Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zamilovaný Leo

Hyde nakonec slíbí Fezovi, že ho v jeho autu naučí jezdit, jenže Fez při startování najede prudce dozadu a srazí krabice, ve kterých si dal šlofíka Leo. Leo se zakouká do Kitty, která ho v nemocnici ošetřuje. Kelso začíná jako model a Jackie je naštvaná, neboť to je její sen. Dokonce nařídí Kelsovi, aby s tím sekl.

Hyde celý díl požaduje po Fezovi peníze za poškození jeho auta, Fez ale peníze nemá. Hyde nakonec řekne, že budou vyrovnaní, když bude ve Fotohutu obsluhovat nahý.
Leo posílá kytici Kitty a dokonce se stavuje u ní doma. Z Reda vypadne, že na Kitty vůbec nežárlí, přece jenom už je na tyhle eskapády kapku stará. Kitty se naštve, ale on se jí poté svěří, že radši moc neuvažuje o tom, jak ji každý v nemocnici balí, protože by se z toho taky mohl zcvoknout.
Kelso se naštve na Jackii, jelikož mu nařizuje, co má dělat a nepodporuje ho. Když pak Jackii, díky Ericovi a Donně, pochopí, že s Kelsem nesmí takhle manipulovat, jde za ním do práce se mu omluvit. On ji ale odbyde stejně hnusně, jako se ona chovala k němu. Jackii pak vyráží do kina s Toddem, kolegou z práce, co je do ní naprosto zabouchnutý.

Zajímavosti

Christopher Masterson (Todd), randil v době natáčení této epizody s Laurou Prepon (Donna). Chris je mladší bratr Dannyho Mastersona (Hyde).

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik