Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zázračný autobus

Eric slaví 18. narozeniny, ale jak to tak vypadá, tento rok nebude mít oslavu a od kamarádů žádné dárky, maximálně skončí opilý v ženských šatech. Donna odjíždí na vysokou, ale jede posledním autobusem, aby byla s Ericem celý den na jeho narozeniny. Ten se snaží nějak to nepokazit a neprosit ji, aby bez něj neodjížděla, jenže nebyl by to Eric, kdyby nezericovatěl. Kitty se těší na společně strávenou noc s Redem.

Eric se s Donnou pohádá kvůli toustovači, jelikož Donna si ho chce vzít s sebou a přitom to je jejich společné vlastnictví. Eric se jí poté omluví a rozhodne se, že za žádnou cenu ji nepožádá, aby neodjížděla. Jde se s ní rozloučit k autobusu, překoná se a nic jí neřekne. Když autobus odjede, vidíme Donnu, která se pak rozběhne k němu a řekne mu, že to prostě nedokázala. Pak se v Hydově autě přiřítí ostatní a jde se oslavovat.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

V 1.řadě Eric slavil 17.narozeniny a byl rok 1976. Teď je rok 1978 a Eric slaví 18.narozeniny. Taky je celkem divné, že touží po oslavě, když s tím měl v předešlých letech takové problémy.

Když Kitty partě sdělí, že bude mít s Redem pohlavní styk, Jackie a Hyde se obejmou. V dalším záběru, aniž by měli nějaký čas, jsou jejich ruce v úplně jiné pozici.

Donna vyžene Jackie sprejem a položí láhev na jednu stranu stolu, ten se ale poté záhadně přesune na druhou stranu stolu.

Hlavní postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik