Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ztraceni v horách

Red, Kitty, Eric a Donna jedou na Jackiinu horskou chatu, aby jí ji pomohli vyklidit, neboť bude zabavena kvůli trestnímu stíhání Jackiina otce. Hyde, Kelso a Fez si ale také vyjedou na tuto chatu, aby uspořádali mejdan. Hyde si totiž myslí, že Jackie je celý víkend na výstavě panenek.

Donna a Eric jedou spolu v autě za Redem, ale ztratí se. Začnou se hádat, když se vrátí zpět, Eric se Donně omluví za své chování a zato, že pokazil jejich užívání si na nějakém novém místě. Pak navrhne, že by si mohli užít u něj na kuchyňském stole a Donna souhlasí.

Red, Kitty a Jackie nachytají Kelsa v chatě, ten má ruku zaseklou ve váze, poté i Hyda, který chtěl utéct oknem v koupelně, ale žádné tam nebylo. Když přijde Fez a před Jackie prozradí, že sem přijeli pařit, Jackie se naštve, neboť si myslela, že Hyde pochopil, že o výstavě lhala a přijeli jí pomoct. Kelso uvolní sevřenou pěst, ale prudce trhne rukou a váza mu spadne na zem. Hyde nestačí uklidit trávu, kterou Kelso držel v ruce, kterou měl zaseklou ve váze a Red se ho rozhodne vyhodit z baráku. Jackie se ho zastane a řekne, že je to její, že se potřebovala nějak uvolnit. Red pak řekne, že to hodí do jezera a Kelso se prozradí tím, že řekne: "Cože, vždyť jsem za to zaplatil 20 babek!"
Hyde si vše s Jackií ujasní a Jackie se ho zeptá, jestli jí pomůže odsranit zrcadlo, co zakrývá okno v koupelně.
Po příjezdu všichni nachytají Erica s Donnou, ti si mysleli, že v chatě budou přespávat. Red se pak s Kitty snaží stůl vydrhnout a nakonec se shodnou na tom, že potřebují nový stůl.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Eric mluví před odjezdem s Redem, na příjezdové cestě je zaparkovaná dodávka, co má zadní světla, která se začala vyrábět až v polovině 80. let.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik
AmuŠ