plakát seriálu

Zlatá sedmdesátá

(That '70s Show)

Názory uživatelů

Stroj na dobrou náladu

Když jsem se z nudy pouštěla do první série, nedávala jsem tomuto sitcomu moc nadějí, ale i tak jsem ho zkusila.
Naštěstí!
Protože do hlavních postav i jejich humoru jsem se okamžitě zamilovala. Dá se říct, že už od prvního dílu jsem seriál hltala a nepřestala jsem, dokud se neozvalo závěrečné odpočítávání. Během času se ze Zlatých sedmdesátých stala má srdeční záležitost, která mě neustále bavila, rozesmávala i dojímala. Sálá z nich velká pohoda a rodina Formanových je prostě parádní.
Sice jsem se trochu bála osmé série bez Erica a Kelsa, nakonec to ale nebylo vůbec tak špatné a dokonalé Zlaté finále opravdu stálo zato.
Je toho tolik, co bych o tomto skvělém, hláškami napěchovaném seriálu chtěla napsat, jen nevím jak, aby to neznělo jako otřepaná fráze nebo abych neopakovala to, co už napsali jiní přede mnou. Zdobí ho bezvadný humor, originální postavy, úžasná retro nálada, dobové oblečení, hudba 70. let, scény inspirované televizními pořady té doby... Jeho genialita snad ani nejde popsat slovy, to se musí vidět. A tak říkám jen: Rozhodně doporučuji :)

EDIT:
Když se za Zlatými sedmdesátými ohlédnu teď, po letech, trochu nad sebou vrtím hlavou. Jak jsem se mohla tolik zamilovat zrovna do tohohle seriálu? Ona je to tak trochu kravinka a já to věděla už, když jsem zapínala první díl, věděla jsem to, když jsem to celé hltala jedním dechem, věděla jsem to, když jsem u finále brečela jako malá, a vím to i teď, když si čtu, jak velkou chválu jsem na tenhle seriál pěla.
Nechápu to.
Ale chci se na to kouknout znovu.
Hned.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Come on Wisconsin!

Zlatá sedmdesáta je jeden z nejlepších sitcomů, co jsem kdy viděla a několik let jsem se hodně bavila.
Je tu ovšem něco, co dojem ze seriálu zkazilo a srazilo mé hodnocení. Něco temného, co sužuje všechny a co je zároven jedna z nejdůležitějších částí..poslední série.

Dobové prvky byly uvěřitelné, pomalu by člověk chtěl v těch dobách žít. Pokud zahrajeme na vážnější notu, tak je to i dospívání, vztazích a přatelství. Ta zábavnější, která je pro seriál prvořadá je neskutečná vlna gagů, hlášek, trhlých zvratů a situace, co se až nebezpečně podobá realitě, včetně pestrého výběru humoru od sarkasmu, cynismu po prvky černého humoru v podání té nejzábavnější pubertální partičky, co jsem kdy viděla. Je tu ta chytřejší část party a hloupější část party a když zábava neni v konfrontaci těhle částí, tak jsou to jednoduše životní situace, co všichni prožívají.
Seriál vůbec nemoralizuje a když, tak je to taková odlehčenější sranda.

Výběr postav je různorodý, každy nás baví jinak, přesto jsou všichni na jedné vlně.

Eric jako hlavní hrdina, zároveň největší smolař ze seriálu, přesto pro mě nezapomenutelná postava.
Hyde, který vždycky dokonale rozsekne každou situaci svým štiplavým sarkasmem a výsměchem. Týpek podle mého gusta.
Kelso, prostě "STĚÉÉR!", ta nejpitomnější postava seriálu, přesto si ho každý zamiluje. Ashton toho blbce zahrál neskutečně dokonale, lepší by mohla být už jen Kelly Bundy z Married with Childeren a to ještě možná.
Jackie, zpočátku trochu otravná postava, později fajn. Zbohatlá holčička, co vše dáva až moc najevo, nemluvě o tom jejím narcismu.
Donna, ta má spíše takový sucharský humor, umí moralizovat a asi je z party zabavná nejméně, ale nikdy mi nevadila.
Fez, to je taková kombinace Buda Bundy z Married with children , ergo ousider, nicméně má vysoké sebevědomí, co se žen týče a balíci techniky selhávají, kde můžou.
Přiběh doplňují a okořeňují Ericova sestra Laurie, která mě osobně přišla úplně libová, uměla tu partičku dokole setřít a její konfrontace s Ericem, nebo románek s Kelsem, to mě hrozně bavilo. Red je drsný cynik, nicméně jeho kamenná tvář neomrzí. Naopak, Donniny rodiče považuji za nevtipné a ubohé. Kitty je se svým héliem natáhlým smíchem parádní.

Poslední série to ale podělala. Nejen, že za tu dobu vymizelo tolik postav, včetně dvou členů party a zbyla jen jedna zábavná postava z partičky, která to celé táhla, ale i postavy, co se davali hrozně dlouho dohromady, spolu nakonec neskončili.
Ale zase to finále se úplně nepodělalo, protože aspoň s Ericem a Donnou to skončilo tak, jak to skončit mělo.
Přesto humor byl už jen laciný výkřik do tmy.

Nej dua
~ Jackie a Hyde, ti se k sobě dokonale hodili a měli v seriálu nejlepší chemii.
~ Laurie a Kelso, ti si parádně notovali.
~ Fez a šílená Caroline.

Plusy
+ intro
+ dabing je pomalu lepší, než originál

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

7 let zábavy

7 sérií je naprosto super
Všechny postavy jsou super: Eric hubený a vtipný, Donna přítelkyně Erica pěkná a chytrá, Jackie, kterou ze začátku nikdo nemá rád si všichni oblíbí, vtipný Hyde vždycky skvěle odpoví, hloupý Kelso, díky kterému je věčně sranda, divný Fez, který je závislý na sladkostech a vzal si sestru Erica Laurie, aby mohl zůstat ve Wisconsinu, přísný Red otec Erica a Laurie a skvělá Kitty, co se velmi vtipně směje a ráda se napije.
Škoda poslední 8. série, kde není Eric a Kelso, je docela nudná, ti dva tam prostě chybí. Ale konec úžasný

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Down the Street

Více než vděčná podívaná, která mi svou upřímností, přímočarostí a překvapivou neměnností náramně zpříjemnila léto roku 2010, kdy jsem si ji proti svým zvyklostem dávkoval po větších porcích jako potřebný životabudič. Je to ale právě ona neschopnost změnit ducha vyprávění, která mi po letech zabraňuje ponechat Sedmdesátkám nejvyšší hodnocení, i když budu na Hydeho sociální natvrdlost, Ericovu vztahovou natvrdlost a Kelsovu natvrdlost ohledně úplně všeho vzpomínat s hodně širokým úsměvem. Ona pozitivní atmosféra dalece převyšuje případnou kyselost ze změn v obsazení v poslední sérii i ze všeho s tím souvisejícího.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jízda

Tohle jsem sjela najednou. Je to vtipný, svižný, srdcový. Všichni jsme pubertou prošli, všichni jsme měl sny, dělal voloviny, měl nějaké trable s rodičema a svojí partičku kamarádů. A tohle je bezvadná připomínka. Každá postava tu je výborně vybarvená osobnost, a dohromady jim to ladí skvěle. Tenhle seriál je hrozně milej a stojí za to mu dát šanci.
Poslední série bez Erica a bez Kelsa utrpěla, ale i tak dokončila seriál důstojněji, než leckteré jiné seriály. Celkově kvalita ani moc nekolísala, což jsou další body k dobru. Kolikrát se mi stane, že mě něco chytne, a přestanu to sledovat, protože se to zhatí. Tady to nenastalo.

Nejlepší postavy: Kitty, Hyde (do kterýho jsem se platonicky zamilovala)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Beulah

Šestice kamarádů, řeší své problémy v dospívání. Ústřední postavy jsou Eric, Donna, Hyde, Kelso, Jackie a Fez. Každá postava je zajímavá něčím jiným a vše dohromady dává velmi výbušnou směs. Neméně zajímavé jsou vedlejší postavy v podobě rodičů a sourozenců hlavních hrdinů. To vše na pozadí 70. let, včetně oblečení, hudby a politických problémů.

Před prvním dílem jsem nevěřil, že to k něčemu bude. Naštěstí jsem se mýlil, sedm sérií, které si obdivuhodně drží vysokou kvalitu. Prostě paráda.

I když seriál vyšel s českým dabingem, určitě doporučují originální znění.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Klesanie

70 ma najprv príjemne prekvapili, ale čí ďalej som ich pozerala, tým mi to aj zaćali vyvracať. Príliš rýchlo meniace sa vyjadrenia postáv, ktoré menili názor každých 5 minút, príliš nereálne situácie... Kde bol ten krásny, jednoduchý a tak vtipný začiatok?

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I said good day!

Ok, bylo to dosti dobré, což jsem opravdu nečekala. Na fotkách jsem viděla jen partu šesti průměrně vypadajících mladých lidí v divném oblečení. Když se ale na obrazovce dali do pohybu (a hlavně do mluvení), celá Show mě vtáhla do svého retro cool světa.
Hlášky, na kterých je založený každý sitcom, jsou vydařené. Co ale na seriálu shledávám naprosto neodolatelné a díky čemu se těším na každý díl, jsou sami herci, tedy lépe řečeno jejich schopnost - a především neschopnost - udržet se v charakteru a zvládat svoje mluvené úseky s vážnou tváří. Takový ten reálný potlačovaný úsměv (a často i smích), který je vzdaluje od postav a přibližuje k jejich reáným JÁ, udělá celou scénu ještě přitažlivější a zábavnější.
První série jsou samozřejmě nejlepší, tvůrci mají spoustu nových a originálních nápadů a situací... Postupně kvalita mírně upadá, ale rozhodně to není nijak výrazné, nemůžu říct, že bych se u nějaké pozdější série nudila nebo nesmála, skvělé hlášky jsou po celých osm let. Speciálně bych chtěla zmínit Reda a jeho 'foot in the ass' ('dumbass' bylo taky dobrý, ale na 'nohu' to nemá :) ).
Jak to shrnout? That'70s Show je skvělý sitcom, u kterého trávíte půlku času pod stolem v křečích smíchu. A to je přece hlavním úkolem takového seriálu, ne?

80 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Dumbass

Naprosté překvapení, tohle jsem vážně nečekala, tak vtipný sitcom. I když je sice pravda, že jsem seriál začala zbožnovat až od disco epizody. Každá postava je něčím vtipná - neuvěřitelně natvrdlej Kelso, roztomilý Eric, otravná Jackie, ten kluk z ciziny, mrcha/děvka Laurie, pan Red: "Kelso běž domů!"...
Zatím jsem tedy měla možnost vidět jen 2 řady, líbila se mi víc znělka na první řadu, stále si totiž nemůžu zvyknout na jinou intenzitu zvuku. Taky byly lepší vsuvky - kytičky, blondýna otevírající pusu... Mezi naprosté perly patří představy - she is open for business, rodiče tě mají míň rádi, Hyde předvádějící Ericovi, že si přeje, aby se Red a Kitty s babičkou měli víc rádi a jaká je realita, National Geographic....
Po zhlédnutí tohoto seriálu konstatuju, že patří mezi nejlepší seriály a je to seriál, ke kterému se určitě někdy zase vrátím.

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Doporučuju, všema deseti

Po shlédnutí všech osmi sérií musímm říct, že to je zatím "To NEJ, co jsem viděl " alespoń v sitcomu. V některých případech absolutní masakr bránice. Fantastické výkony herců, kteří si to určitě hodně užívali. Doporučuji shlédnout v originále, protože hlasové variace Ashtona Kutchera, akcent Wilmera Valderramy a nakřáplý sexy hlas Mily Kunis ( ta je hodně dobrá ) stojí za to. I když poslední série díky absenci dvou hlavních postav pokulhává, tak za předchozích sedm je 100 jistá. Final Goodbye - slza v oku.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mladistvá obdoba kultovních přátel

Představte si kultovní seriál Přátelé v mladším podání. Přesně takový je sitcom Zlatá sedmdesátá. Parádní zábava a pěkné nahlédnutí do sedmdesátých let očima mladých lidí.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

sevntyys

ukázka toho, jak teenagerovský seriál američani nemusí uplně podělat. ne každá lumpárna je potrestána, vlastně spíš všem všechno celkem hladce prochází - nezletilí pijou pivo, kouří trávu, chodí za školu, neposlouchají rodiče, mluví sprostě... Celkem inteligentní humor, skvěle natočeno (obzvláště záběry kolem stolu mám ráda), co víc dodat. Všem doporučuji jako seriálek na odreagování.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Masaker

Kultovka, ktorá dala svetu kruh a nohu v zadku. Všetky postavy sú kvalitne napísané, každá má v seriály svoje miesto a ani pri jednej nemám pocit, že je len do počtu. Krásne sa navzájom dopĺňajú a hereckému obsadeniu skladám klobúk dole, lebo ani na chvíľu som nezapochybovala nad tým, že postavy naozaj žijú.
Síce som zo začiatku nechápala Reda a tú jeho večne uhundranú náladu, ale keď som sa dostala do puberty, pochopila som, čo ako rodič zažíva.

Námet je skvelý a som rada, že som v 70tych rokoch ešte nebola na svete, lebo by mi po zhliadnutí tohto seriálu bolo naozaj ľúto, že nežijem v Amerike. Kým tunajšia komunistická mládež spievala internacionálu a pozerala Televariéte, americkí pubertiaci chodili do kina na Star Wars a počúvali Led Zeppelin.

Každá časť má skvelý spád, takže som sa vôbec nenudila. Občas sa mi pri sitcomoch stáva, že dlho čakám na dobrý vtip alebo hlášku, ktorá nie je prvoplánova a na ktorej by som sa mohla zasmiať. 70 roky sú čo veta - to klenot.

Bolo zaujímavé sledovať vývoj postáv a ich smerovanie od skorej puberty k dospelosti a som rada, že som si touto fázou prešla spolu s nimi.

Seriál je pre pubertiakov ukážkovým manuálom toho, akými všetkými spôsobmi môžu vytočiť svojich rodičov.

Nemôžem preto hodnotiť inak ako 100%, seriál mi v mladosti dal veľa. :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Stará dobrá klasika ?

Tak toto som vážne nečakala. Keď som to začala sledovať, bolo to len na vyplnenie voľného času (a chcela som vidieť ako začali spolu Mila a Ashton) ale vyplatilo sa.

Staré, ale vtipné. Smejete se nad vtipy, nad hlúposťou niektorých postav (Kelso), nad naivitou, ktorá nie je normálna (Jackie), trocha foreign stylu (Fez), smiešna romantika (Eric a Donna). Trocha ma irituje mierne otravný smeiech Kitty(viem, že je to naschvál, ale), no a najlepšie je sledovať vzťah syna a otca (Eric a Red). A potom tu je Hyde, veď kto by nechcel mať takého kamoša.

Tých 7 sérii stojí naozaj za to (8. nepočítam). Takže, pokiaľ si chcete zaspomínať (alebo napr. v mojom prípade, predstaviť si ako to asi vyzeralo vtedy), tento seriál naozaj odporúčam :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dumbasses!

Na první pohled vás nemusí zaujmout, mně taky ne, když jsem ho poprvé zkoušela, ale dejte mu druhou šanci, stojí to za to.
Ano, občas ujede, taková Donna se občas chová jak feministka z 21. století, ne ze 70. let 20., pro všechny je samozřejmostí jít na vysokou, ačkoliv ještě v dnešních amerických seriálech jsou běžné postavy, které na ni jdou jako první z celé rodiny, existence či věk Donniny sestry má asi šest verzí a tak dále. Ovšem na to si ani nevzpomenete, dokud ho neuvidíte aspoň podesáté, což uvidíte, tak se vám bude líbit, a pak už je to i jedno.
Nejde jen o skvěle napsaný seriál, u kterého prostě jde pochválit, na co si vzpomenete. Nebudu vás tím ani unavovat. Nýbrž o takové drobnosti, které má mnoho seriálů, ale jen pár je má všechny dohromady. Seriál naprosto přetéká hostujícími hvězdami, dokonce se objeví i Klinger z MASHe. Opravdu nejde rozhodnout, jsou-li lepší hlavní hrdinové nebo vedlejší postavy - Red je prostě třída, o Kitty a jejím smíchu se mi pořád zdává, nedávno zesnulá představitelka Laurie se absolutně vyřádila, z Boba a Midge se můžete počůrat smíchy a Eric má ty naprosto nejlepší seriálové babičky na světě. Rozhodně se až na poslední řadu nedá říct, že by seriál upadal, ta 5. je podle mě nejlepší vůbec. Vymyslete mi jakýkoliv aspekt, já vám ho pochválím. To se dá říct opravdu o málokterém seriálu.

Potom se však budete divit, proč jsem nedala 100%. No, původně to bylo ještě o 10 míň, ale zrovna ho zase sleduji, tak jsem na vlně nadšení. Ještě než jsem tak daleko došla, dozvěděla jsem se opravdu hrůzné zprávy o konci 7. a celé 8. řadě. Nebudu spoilerovat, ale šlo o takovou hrůzu, že jsem seriál utla dřív, než se k tomuhle přiblížím, abych si ho totálně nezkazila. A za to jim prostě stovku dát nemůžu.

Jenom rada na závěr, i vy, co preferujete dabing, zvolte originál. Titulky jsou sice hrubý průměr, ale i když budete sledovat bez nich a rozumět půlce, jako když jsem to viděla poprvé já, pořád pochytíte víc vtipů než s dabingem.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

My foot in your ass.

K tomuhle seriálu jsem se dlouho přemlouvala. První díly mě ani nijak nenadchly, ale asi o dva dny později jsem za sebou měla již tři série a nemohla přestat. Seriál, jenž se odehrává na gauči ve sklepě, mě pohltil. Je tady plno různých charakterů. Od Kutcherova Kelsa, kterého prostě musíte milovat, Lea, který je prostě super, man, i přes Boba, který opravdu musí mít nějáké tajemství. Sedmá série podle mého pokulhávala, ale zbytek si nemůžu vynachválit. Seriál skončil tak, jak by měl. Byl to seríál o partě teenagerů a o tom, jak jejich život vypadal ještě před tím, než doopravdy začal.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hello Wisconsin !

Pozor, může obsahovat spoilery!

První série je jako vždy seznamovací. Abych pravdu řekl, tak pilotní epizoda mě nijak neokouzlila. Vykolejil mě smích v pozadí a mluvící plakáty. Postupem času jsem tomu, ale přišel na chuť a tuhle partičku si docela oblíbil. Hlavní hrdina Eric Foreman je loser první kategorie, kterej je navíc zamilovanej do své sousedky Donny. Té to mimochodem sekne. Partičku dotváří věčně se rozcházející pár Kelsa a Jackie, které hrajou momentálně největší "filmová jména" (Kutcher a Kunis). A pro úplnost musíme započítat i Hyda a zahraničního studenta Feze. Přesto nejlepší jsou Foremanovi rodiče, protože jak tatík Red tak i jeho žena Kitty jsou naprosto dokonalý a bez ostychu si kradou scény pro sebe a úžasně hlásí. Uvidíme co přijde dál.

Druhá série pokračuje v zaběhnutých šablonách. Mezi obsazení se více přidává Laurie, hlavně jako jablko sváru mezi Michaelem a Jackie, kteří se konečně skutečně rozcházejí. Hyde si spokojeně žije u Formanů a Donna s Ericem se chystají odbýt si svoje poprvé. Fez je stále lovec teoretik a snaží se vyznat lásku i Jackie. Důležité je, že se nezměnili Red a Kitty a stále hlásí jako o život. Změnila se i úvodní znělka, měl jsem radši tu dřívější, přišla mi taková živější a taky se změnily prostřihy, místo zelené kytičky tam poskakují samotní představitelé.

Se znělkou jsem se už srovnal a už se mi líbí i tahle. Co přináší jinak třetí série? Eric řeší problémy ve vztahu s Donnou, Michael se snaží dát znovu dohromady s Jackie, aby znovu mohl řešit problémy, které ze vztahu vyplývají. Dokonce i Fez si najde holku, ale pak se jí snaží zbavit poměrně zvláštním způsobem. Takže jedinej Hyde neřeší vztah s holkou, ale aspoň tam má vztah s otcem. Jeden z nejlepších dílů je Výlet do Kanady, nejen kvůli problémům na hranici, ale hlavně kvůli Redovo nahrávání. A vše končí velkým sháněním prstýnků a následným zasnubováním.

Čtvrtá série začíná rozchodem Erika a Donny a následným řešením tohohle problému. Další pár u kterého nepřekvapí, že se pořád schází a rozchází je Kelso a Jackie. Celkově se tahle série hodně zaobírá rozchodama, protože i souseda Boba opustí jeho žena a i on hledá až najde někoho nového. Stejně je na tom Donna, které Jackie dohodí prvního kdo se namane, v tomhle případě Kelsova bratra Caseyho. Aby toho nebylo málo, tak i Fez si najde holku. Svou laťku vtipnosti to drží pořád stejně vysoko, některý momenty jsou úžasný a nezapomenutelný, i když je fakt, že Eric je svou nerozhodností dost otravnej. A v závěru se utíká do Kalifornie. Pořád mě to baví a doufám, že bude i dál.

Jak se utíkalo do Kalifornie, tak se z ní muselo i vrátit a v Point Place nás čekalo jedno překvapení, které se stalo v podstatě nosnou myšlenkou celé série. A to milostný trojúhelník Kelso - Jackie - Hyde. Druhá věc je Donny a Ericovo znovushledání završené zasnoubením a tlačením do svatby. V důsledku čeho se Donna a Eric rozhodnou odstěhovat a opustit tak rodinná hnízda. Jedna z nejlepších věcí co mohla potkat rodinu Foremanových je menopauza Kitty, protože nám díky tomu dostatečně zRedovatěla. Nejvíc mě stále baví Redova nekompromisnost a Kelsova naivita, chcete-li hloupost.

Šestá série přináší na přetřes hlavně pořád plánovanou svatbu Erica a Donny, terčem vtípků je stále hlavně Kelso, tentokrát hlavně proto, že se přidal k policejní jednotce, ale i kvůli tomu, že se mu podařilo oplodnit pěknou knihovnici. Na hostování o různé délce se nám zastavilo několik povědomých herců, jako Alyson Hannigan (kadetka), Shannon Elizabeth (knihovnice), Brooke Shields (matka Jackie) nebo Seth Green (Mitch). Na závěr se samozřejmě vše zkomplikuje a dopadne jinak než si hrdinové na začátku představovali. Pořád výborné a pořád skvěle bavící.

Sedmá série by se dala nazvat jako pracovní. Red otvírá nový obchod s tlumičema, Fez si najde práci, Jackie dostane nabídku, Donna si uhájí svou práci před jednou hlupkou (Eliza Dushku) a dokonce i Hyde se pozná se svým skutečným otcem a díky tomu se stane velkým zaměstnancem. Do příběhu přibude nejen otec Hyda, ale i sestra Angie a Hydovi bude jako obvykle nejčastěji komplikovat život Kelso. Dojde i na Erica, který plánoval rok se flákat, na konci se totiž rozhodne pro kariéru, kvůli které bude muset odcestovat a nás tak čeká jedno dojemné rozloučení. Kvůli tomu nám k závěru přibývá nová postava Charlieho.

A přišla závěrečná osmá série. S postavou Charlieho jsem se mýlil, přesto se vrátila snad nejotravnější a nejhorší postava celého seriálu Leo. Proč? To vážně nevím, a proto oceňuji snaha tvůrců alespoň o novou postavu Randyho. I když samozřejmě nemůže nahradit ty odchozí. Bohužel se musíme vyrovnat nejen s absencí Erica, ale hlavně se s námi rozloučí i Kelso a to je opravdová ztráta a proto musím říct, že poslední série je nejslabší z toho co se v Point Place odehrálo a to i přesto, že sem zavítá pár známých tváří na hostování. Nejlepší je Bruce Willis jako vedoucí bordelu. Hlavně však přichází samotné finále ve kterém se nám nakonec vrátí i staří dobří přátele. A finále je skvělé. Takže se překvapivě, přesto však zcela zaslouženě zapíšou "Sedmdesátky" na seznam seriálů, které můžu sledovat pořád dokola po bok Simpsonových, Futuramy, Přátel nebo Dva a půl chlapa. Protože neskutečně baví!

Kdo neviděl, rozhodně neprohloupí, když tenhle nedostatek odstraní.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

BUM !!!

tento seriál nejakú hlbokú pointu nemá , ale za to je to taká pohodová oddychovka ako Will & Grace... pozerám ho keď sa nudím a vždy ma dokáže zabaviť ... vtipné dialógy, originálne postavy , trošku toho retra zo 70. rokov a BUM úspešný seriál je na svete..

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I'm gonna kick your ass

Jeden ze seriálů který jsem viděla tzv. na maraton. Seriál ve kterém se proslavil Ashton, s tímhle jsem viděla první díl. Po zhlédnutí druhého už jsem si stáhla titulní písničku a při třetím naprosto podlehla. Jeden z mála seriálu které se odehrávali v historii (i když ne až tak vzdálené) ale baví mě, hlavně mě nejvíc baví hulící scény a Hyde ;) :D

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Seriously?!

Zhlédnuty tři díly a stačilo! Vtipný to sice místy je, ale jinak to je úplná blbost. Nepochopím jak to může mít 8.sérií.
Ashtona Kuchera mám ráda, ale tady v tom seriálu mi leze úplně na nervy!

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

THAT\'S 70\'S SHOW

Poslední dobou víc a víc ujíždím na tomto seriálu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

SSSUUUPPPEEERRR

Je to nejlepší sitcom na světě :-)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vy huliči!

Tenhle seriál je prostě nejvíc úlet... nevím, co bych k tomu víc řekl. Jednoduše zlatá sedmdesátá. Doporučil bych to snad každému, kdo se rád směje.

Eric aka hubenej amík Formík, kterej má neustále chytrý kecy. Donna aka namakaná zrzka s velkýma kozama a dřevorubeckým hlasem. Jackie aka Mila Kunis, které bylo v první řadě seriálu tuším 14 let a nikdo z tvůrců o tom neměl ani páru. Fez aka hňup ze zahraničí, oslněn americkým stylem života. Kitty aka uječená matka s brutálním smíchem. Midge aka kozatá MILF Donny, která by zasloužila. Bob aka největší týpek celého seriálu! Red aka spletl jsem se, tohle je největší týpek celého seriálu! Leo aka zase jsem se spletl, tohle je FINÁLNÍ týpek celého seriálu! Hydeovi filozofický kecy nemají chybu! A Kelzovo hlášky? Tak ty už vůbec nemají chybu :-D

Kdo neviděl a přemejšlí, určitě jděte do toho! Nebudete litovat :-) 100%

Mimochodem, dabing na výbornou!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

70

sitcom, ktorý ma neurazí, ale ani nenadchne. v tej dobe som mala iné seriály, ktoré ma bavili. Dalo sa to z času na čas pozrieť a Ashton je tu omnoho lepší ako v dva a pol chlapovi

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

70ky

Možná byla chyba jet je maratonově, den za dnem, jsem u 7. serie a nějak se prokoušu na konec. Ale jsem už alergická na Redovu oblibu mužských zadků, shazování Erica, na Kittin šílený smích, na Erica ( to nemohli obsadit do hlavní role někoho méně vychrtlého a méně šilhavého ? :-) ). A Ashtona Kutchera už navždy uvidím jako úplně tupého.
Podle mne měl seriál skončit dříve, je to stále dokola, nikam se neposouvají. A jako ženě mi přijde hrozné a dávno ( celé roky) za hranicí legrace to sexuální obtěžování ze strany kluků. Byla to celkem sranda v první, druhé sérii. Ale po těch letech ?
Už se dodívám, baví mě Steven, Donna je fajn, a s kým asi skončí ten drahoušek Bob ? :-)
Seriál má opravdu dobré momenty i hlášky ( moje nej byla kámen-nůžky-papír, kdy Fez dokonce několikrát odhalil snadný postup na vítězství ) a to, jak sedí kolem stolu a kamera se na ně otáčí, to je geniální.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

My number one...

Tento seriál patrí bezpochyby medzi moje najväčšie televízne lásky. Milujem postavy, milujem humor, milujem zápletky. Výborný scenár, skvelé charaktery, sympatickí herci, hodnoverný vývoj. Osem sérií si seriál držal úroveň humoru i kvality. Ak by sa trestancom odsúdeným na smrť dával namiesto posledného jedla posledný seriál, ja by som svoje konečné chvíle strávila s úsmevom na tvári v zhuleneckom kruhu party z Wisconsinu.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí