plakát seriálu

Zločiny v čase

(Crime Traveller)

Epizoda 1×03 – Fashion Shoot
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Módní designerka Sonia Duvallová obdrží výhružku smrti a navzdory všemu úsilí Slada a jeho týmu, je zastřelena na módní prohlídce. Ale Slade s Holly brzy zjistí, že ne všechno je tak jak se zdá.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Módní designerka Sonia Duvallová obdrží nespočet výhružek smrti. Místní policie konečně zavolá detektivi po tom jako byla Sonja napadena u sebe doma když dávala interview. Sonja plánuje módní přehlídku v kostele, Grisham přidělí Slada jako jejího osobního strážce, Slade má taky rozkazy aby zůstal den před přehlídkou na noc v kostele pro extra bezpečnost.

V den přehlídky je Slade přemožen a šoupnut do kufru auta a téměř zabit, když bylo auto zapálené. Zatímco si Slade snaží najít cestu z hořícího auta Sonja je zastřelena na přehlídkovém molu. Muž co tvrdí, že je doktor vezme Sonju pryč od Holly. Někdo je viděn ve stínu ze zbraní a celé oddělení jde po něm. Bohužel ho ztratí někde při železniční trati.

Hlavní podezřelá, Sonina sestra, si zabalila všechny věci a zmizela, Holly však odmítá uvěřit, že by to mohla být ona. Slade ji nabádá, aby dokázala svou teorii cestováním zpátky v čase, aby vyřešili tuhle záhadu. Mají v plánu cestovat zpátky dvacet hodin, co způsobí problémy, protože Holly potřebuje najít nějaké místo k přespání, protože nemůže do svého bytu, kde je její druhé já. Slade jí nabídne přespat u něho, protože jeho druhé já spí v kostele. Druhý den jdou do Lindina bytu (ve vrchní části Sonina domu), aby nalezli nějaké vodítko a zjistí , že její oblečení je pořád tam. Kdyby se chystala zabít sestru a utéct určitě by měla sbaleno předem.

Holly se Sladem se objeví na prohlídce, kde Holly pronásleduje Sladovo druhé já, aby zjistila kdo ho zamkl v kufru. Sleduje auto a odemkne ho, takže si Slade může prorazit cestu ven. Mezitím Slade čeká ve stínu, aby viděl kdo střelil Sonju. Bohužel jediné co viděl byt muž, který položil zbraň na zemi a pak odešel pryč. Zvedne zbraň kapesníkem a tehdy uslyšel výstřel. Běží pryč, policie běží za ním a náhodou policii utekl při železniční trati, kde ho Holly vyzvedla autem, tady si uvědomí, že záhadný muž se zbraní byl Slade.
Zůstávají v pronajmutém bytě a zjistí, že Sonja není mrtva. Všechno to byl pojišťovací podvod, aby se dostali ke třem milionům. Doktor který byl u Sonje po tom co byla zdánlivě zastřelena v tom celém byl zapleten taky. Pomohl zaměnit Sonjino tělo za tělo její sestry. Všichni viděli střelbu na Sonju, takže se nikdo neobtěžoval kontrolováním těla. V márnici tedy bylo tělo Lindy.

Hlavní postavy
detektiv Jeff Slade
Holly Turnerová
vrchní inspektorka Kate Grishamová
detektiv Morris
Nicky Robson
Vedlejší postavy
Journalist
Linda Duvall
Sonja Duvall
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevFashion Shoot (neoficiální název)
Původní názevFashion Shoot
Rok natočení1997
Premiéra15. března 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka50 minut
Autoři profilu epizody