plakát seriálu

Zoufalé manželky

(Desperate Housewives)

Epizoda 8×18 – Na každém kroku (Any Moment)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Susan má problémy s MJem, který se nesmířil se smrtí otce. Gabrielle se rozhodne, že si najde práci, a soudce vydává na nic netušící Bree zatykač.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Devítiletý MJ zlobí a Julie se ho snaží usměrňovat. Susan ho však dále rozmazluje, protože přišel o otce a je traumatizovaný. MJ hodí ve škole na učitelku sešívačku. Učitelka si pozve Susan a prohlásí, že je chlapec plný zloby. Bude ho muset přeřadit do jiné třídy. Susan se neovládne a s učitelkou se pohádá.

Gabrielle překvapí Carlose v den jeho rezignace v zaměstnání tím, že si chce najít práci. V agentuře zjistí, že má přehnané nároky a je téměř nezaměstnatelná. Ze žalu jde do módního obchodu a nakupuje oblečení ve velkém. Carlos ji donutí, aby věci vrátila. Majitel obchodu si však povšimne, že má talent a rozumí módě.

Lynette hodlá říct Tomovi, že to byla ona, kdo manželství pokazil. Chce ho získat zpět. S pomocí dcery Penny se jí podaří odlákat Tomovu milenku Jane a mít Toma na celý večer. Přichystá jeho oblíbené jídlo a vzpomínají na staré časy.

K Bree přijíždí Andrew se snoubenkou Mary Beth. Bree to překvapí, protože Andrew je gay. Když zjistí, že rodiče Mary Beth jsou bohatí podnikatelé, pojme podezření, že se chce oženit pro peníze. Má dluhy a přišel o zaměstnání. Mary Beth jí řekne, že ví, že je Andrew gay, ale nemá štěstí na muže a s Andrewem je jí dobře.

V okamžiku, kdy se Renee dočká nabídky k sňatku od Bena, přichází policie a odvádí ho k výslechu kvůli tělu nalezenému na jeho stavebním pozemku. Ben prohlásí, že o mrtvole nic neví...

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Susan Mayer/Delfino
Renee Perry
Lynette Scavo
Bree Van De Kamp/Hodge
Gabrielle Solis/Lang
Mary Alice Young
Carlos Solis
Tom Scavo
Julie Mayer
Andrew Van De Kamp
Maynard 'MJ' Delfino
Vedlejší postavy
detektiv Heredia
prodavačka
Ben Faulkner
Jane Carlson
Eleonora Butters
detektiv Murphy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNa každém kroku
Původní názevAny Moment
Rok natočení2012
Premiéra25. března 2012
Česká premiéra24. ledna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry8 810 000 diváků
Autoři profilu epizody