plakát seriálu

Zoufalé manželky

(Desperate Housewives)

Epizoda 7×09 – Naše klidné království (Pleasant Little Kingdom)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Renee se svěří Susan, že stále myslí na Toma. Gabrielle udá Carmen na imigračním oddělení. Richard radí Bree, aby si našla staršího muže, a Paul prozradí sousedům svůj plán...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tom vyčítá Lynette, že ho před kamarádkami nevychvaluje, jak je dobrý v posteli. Lynette se naštve a všechno o něm prozradí sousedům. Tomovi připadá, že ho zesměšnila. Lynette mu vyčte, že on ji taky neprezentuje jako dokonalou manželku. Brzy se však usmíří.

Susan přistihne Renee, jak pláče. Pozve ji na večeři. Renee prohlásí, že plakala, protože před dvaceti lety promarnila šanci získat skvělého muže. Prožila s ním jen jeden víkend. Přiopije se a prozradí, že jde o Toma.

Hector Sanchez je deportován do Mexika, ale chce se vrátit. Carmen s Grace se připravují na odjezd do Texasu, kde si chtějí s Hectorem najít práci. Gabrielle neuspěje, když nabídne Carmen, aby nechala Grace u nich. Udá tedy Carmen imigračnímu úřadu. Když si pro Carmen přijedou, Gabrielle se zastydí a vydává se za Carmen. Je zadržena a propuštěna až po identifikaci Carlosem.

Richard Watson si uvědomuje, že by mohl zůstat do konce života sám, a je v depresi. Keith se chystá dát při večeři v restauraci Bree zásnubní prsten. Bree pozve z lítosti do restaurace i Richarda. Objeví se také Breeina kamarádka Tracy Millerová. V předkrmu najde prsten pro Bree. Keith obviní Bree i ostatní, že všechno zkazili, a odchází. Když za ním Bree přijde, je doma jen Richard, který jí řekne, že by si měla najít staršího a spolehlivého muže.

Paul Young kupuje další dům v ulici a prozradí sousedům svůj plán. Chce vybudovat nápravné centrum - azylové bydlení pro ty, co dostali domácí vězení. Sousedé jsou zděšeni. Jejich nemovitosti ztratí na ceně. Bob jim vysvětlí, že Paul centrum nemůže otevřít bez souhlasu sdružení majitelů domů. Svolají schůzi, na níž s hrůzou zjistí, že už Paul koupil sedm domů. Stačí mu ještě jeden - a v hlasování zvítězí.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

One Less Bell To Answer (The 5th dimension)

Susan nese Renee přání k narozeninám.
Hlavní postavy
Renee Perry
Susan Mayer/Delfino
Lynette Scavo
Bree Van De Kamp/Hodge
Gabrielle Solis/Lang
Mary Alice Young
Carlos Solis
Tom Scavo
Paul Young
Karen McCluskey
Lee McDermott
Bob Hunter
Juanita Solis
Vedlejší postavy
hosteska
pohledný muž
starší muž
Keith Watson
agent Jackson
pan Scully
Grace Sanchez
Carmen Sanchez
Tracy Miller
Richard Watson
Jail Guard
Roy Bender
Mitzi Kinsky
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNaše klidné království
Původní názevPleasant Little Kingdom
Rok natočení2010
Premiéra5. prosince 2010
Česká premiéra26. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Autoři profilu epizody