Zoufalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Po požáru

Carlos má naději, že se mu vrátí zrak. Bree donutí Orsona, aby šel na operaci kvůli svému chrápání. Lynette uplatí Anne, aby odjela z města, a Dave oznámí detektivům, že při požáru viděl Portera vycházet ze skladu klubu.

Detektivové Collins a Lyons vyšetřují mezi lidmi v nemocnici požár v klubu, během něhož zahynulo sedm osob a desítky byly zraněny. Gabrielle Solisová jde do nemocnice za Carlosem, který se zranil při pádu na zem. Lékař jí řekne, že na CT se zjistilo, že má její muž v hlavě úlomek kosti, který tlačí na oční nerv. Dá jim naději, že by po operaci mohl Carlos zase vidět. Gabrielle se zděsí, protože dobře ví, že už není tak krásná jako dřív.

Katherine Mayfairová navštíví Mikea Delfina a přinese mu koláčky. Chystá se říct Susan Mayerové, že s Mikem chodí. Když se Susan o chvíli později za Mikem zastaví, Mike jí odmítá sdělit, s kým chodí. Jen naznačí, že je to její kamarádka. Susan poté navštíví Katherine, která jí nabídne stejné koláčky, jaké měl Mike. Susan se dovtípí a urazí se...

Orson má zlomený nos a Bree zjistí, že strašně chrápe. Lékař jí sdělí, že chrápání by odstranila operace nosní přepážky. Orson, který musí doma spát na nepohodlném gauči v obývacím pokoji, se však operace panicky bojí. Rád by se zase jednou pořádně vyspal, a proto namíchá Bree do čaje prášek na spaní. Netuší, že Bree si už předtím vzala jiný.

Detektivové se ptají Lynette Scavové, jestli Porter vyhrožoval Warrenu Schillingovi zabitím. Lynette, která je s Tomem rozhodnuta chránit svého syna za každou cenu, zalže, že ne. Poté Lynette zajde za Anne Schillingovou a nabídne jí peníze za to, když opustí Fairview...

Mike poděkuje Daveovi za záchranu a chce se mu nějak odvděčit. Dave chce, aby byli s Mikem dobří kamarádi. Od smrti bratra prý žádného opravdového kamaráda neměl. Detektivové vyslýchají i Davea, ale nic se od něj nedozvědí. Řeknou mu, že je hrdina, když zachránil Mikea. Edie Daveovi prozradí, že podle toho, co se ve městě proslýchá, je žhářem Porter.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358